В Южному за підтримки БФ «Спадщина» видали 200 продуктових наборів окремим категоріям громадян

Городская хроника

Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань Южненскої ОТГ минулого тижня надав чергову допомогу жителям нашої громади (ВПО; особи, які опинились в складних житєвих обставинах; людям з інвалідністю з числа ліквідаторів аварії на ЧАЕС). За підтримки Одеського обласного Благодійного фонду «Спадщина» було видано 200 продуктових наборів загальною вагою 2,3 тонн. В рамках програми ООН від підрозділу International Rescue Committee в Україні (IRC) разом с продуктовими боксами люди також отримали побутові зимові товари (теплі спальники та термоси). Про це повідомили в Штабі Южненської громади.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що завдяки роботі керівництва громади та великої кількості волонтерів Штаб громади продовжує отримувати гуманітарні вантажі від наших закордонних друзів. 16 листопада в Южному відвантажили ковдри, спальні мішки і термоси. Станом на 23 листопада таку «гуманітарку» отримали близько тисячі внутрішньо переміщених осіб.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.