Новий конкурс: в Южному може змінитись виконавець послуг з вивезення сміття

Информ-панорама

В нашому місті планується провести конкурс з визначення фірми, яка здійсненюватиме операції зі збирання та перевезення побутових відходів з території Южного. Будуть затверджені умови конкурсу, документація для його учасників, положення про конкурсну комісію та її склад. Відповідний проект рішення було оприлюднено 22 листопада на сайті міськради, його підготували спеціалісти управління архітектури та містобудування, на наступному засіданні виконкому він буде розглянутий. Після того, як конкурс буде проведено, а переможця визначено, комісія повинна буде винести відповідне рішення на затвердження виконавчого комітету.

Як пояснила Yuzhny.info начальниця відділу екології Надія Мічуда, конкурс треба провести у зв’язку з тим, що термін дії договору з комунальним підприємством «Южтранс», яке стало переможцем конкурсу в грудні минулого року, завершується. Враховуючи зміни в законодавстві, якщо заявку на участь в конкурсі подає лише один учасник і він відповідатиме затвердженим вимогам, аби стати переможцем, то договір з ним підписується лише на один рік. Зі слів Надії Мічуди, відтепер, якщо учасників в конкурсі буде декілька, то й переможців може бути більше одного, наприклад, одна компанія займатиметься вивезенням побутових відходів, інша – збиратиме скло, пластик і т.д. Договір з організаціями в такому випадку підписується на п’ять років. Переможцями стануть ті організації, які запропонують найбільш вигідний тариф та матимуть достатню кількість спецтранспорту.

Серед основних вимог до учасників конкурсу:

  • Наявність  транспортних засобів спеціального призначення для збирання та перевезення відповідного виду побутових відходів;
  • Підтримання належного санітарного стану спецтранспорту;
  • Щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів, виконання регламентних робіт з їх техобслуговування та ремонту;
  • Щоденний медичний огляд водіїв;
  • Наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення побутових відходів.

Обсяг вивезених змішаних побутових відходів за дев’ять місяців в 2023 році з території міста Южного складає 37 128 м3. Обсяг вивезених великогабаритних побутових відходів – 2 656 м3. Площа міста Южного складає 1 042 га, загальна кількість жителів – 32 677, кількість вулиць та провулків – 30. Такі данні оприлюднили в управлінні архітектури та містобудування.

Нагадаємо, в грудні 2022-го за результатами конкурсу переможцем стало комунальне підприємство «Южтранс», яке вже багато років займається вивезенням відходів з території міста. КП очолює Володимир Суханов. Тоді з «Южтрансом» підписали договір на один рік, тому зараз виникла необхідність у проведенні нового конкурсу.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.