Не вистачило голосів депутатів: в Южному не будуть створювати Молодіжну раду

Информ-панорама

Ініціатива створити в місті Молодіжну раду не набрала необхідної кількості голосів депутатів. За те, щоб такий дорадчий орган був в Южному, проголосувало 12 міських обранців, четверо утримались під час голосування (Світлана Вишня, Олександр Гречкін, Сергій Козак, Максим Кушнір), один не брав участі в голосуванні (Олександр Діденко). То ж рішення не вступило в силу. Депутат Ілля Юрченко під час засідання нагадав, що в місті не підтримали не лише створення Молодіжної ради, а й Молодіжного центру.

Ілля Юрченко: «Питання молоді та молодіжної політики в Южному кульгає в порівнянні навіть з сусідніми громадами. На позаминулій сесії не було погоджено створення Молодіжного центру, який нам дуже потрібний, це була пропозиція від молоді міста, яка просить створити такий простір, щоб вона могла реалізувати свої ідеї, проекти та сформувати свій осередок. На цій сесії (26 жовтня) не погодили створення Молодіжної ради, взагалі така позиція з боку деяких колег на мою думку неаргументована. В нас багато в Южному робиться для дітей, підтримую, але які умови ми створили для молоді? Це люди до 35 років. Молодь нині стала основою волонтерського руху, стала на захист країни. Молодь, яка сьогодні залишилась тут, заслуговує на велику повагу і її треба підтримувати».

Проект рішення щодо утворення Молодіжної ради на сесію підготувало управління культури, спорту та молодіжної політики, яке очолює Надія Конопацька. Вона пояснила, що раніше в Южному вже була Молодіжна рада, але вона створювалась при Южненському міському голові, через зміни в законодавстві відтепер такий орган може бути або регіональний і створюватись при обласних адміністраціях, або місцевий – при міськрадах. До того ж, термін повноважень колишнього складу Молодіжної ради Южного завершився в 2022 році, тому виникла необхідність відновити діяльність активної молоді нашої громади і утворити нову Молодіжну раду. Проте не всі депутати підтримали таку пропозицію.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Не вистачило голосів депутатів: в Южному не будуть створювати Молодіжну раду

  1. хай цей Юрченко пояснить чому він сам не на фронті, а співає тут пісні та торгує пиріжками

  2. Для молоді до 35 років зроблено все, а саме мережа закладів півасов, оплачувана відстрочка від зсу, можливість порушувати комендантську годину та багато іншого.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.