Для українців запустять велику програму з вивчення англійської мови

Без рубрики

Англійська мова в Україні отримає статус мови міжнародного спілкування. Для українців запустять велику програму з вивчення англійської. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Він анонсував запуск доступної програми з вивчення англійської. За його словами, програма буде відкрита для кожного, незалежно від фінансового стану чи від місця проживання, з індивідуальним підходом і відкритим доступом до освітніх ресурсів.

Шмигаль пояснив, що обов’язкове вивчення англійської мови розпочнеться з держслужбовців. Рівень знання англійської для них має бути не нижчий В2. Прем’єр додав, що ця вимога пов’язана з європейською інтеграцією України. У країнах ЄС всі державні службовці вільно володіють англійською мовою.

“Президент України Володимир Зеленський вже подав до Парламенту законопроєкт, який офіційно закріплює її статус як мови міжнародного спілкування в Україні. Вже зараз українці, які володіють англійською мовою, мають переваги на ринку праці. Це вища зарплата, більше кар’єрних можливостей, здатність швидше розвиватися і в разі потреби отримувати новий фах”, – Денис Шмигаль.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Для українців запустять велику програму з вивчення англійської мови

  1. Лучше предложить американцам изучать украинский, чем нам учить английский.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.