Одеська обладміністрація запланувала зміну перевізника на маршруті Одеса-Южне

Информ-панорама

Департамент морегосподарського комплексу, транспортної інфраструктури та зв’язку Одеської обласної військової адміністрації готує конкурс для зміни перевізника на міжміському маршруті №68 “Одеса-Южне”. Про це під час брифінгу у Медіацентрі “Україна — Одеса” повідомив директор департаменту Олександр Гайдук, передає видання “Інтент”.

За його словами, до департаменту регулярно надходять скарги на обслуговування цього маршруту, зокрема, на малу кількість автобусів, через що пасажирам доводиться відчувати дискомфорт під час поїздки.

“До нас надходять останнім часом скарги по 68 маршруту. Наразі діє розпорядження Одеської військової адміністрації, за яким організацією приміських перевезень у тому числі й Одеса-Южне займається Одеська районна військова адміністрація. Ми готуємо конкурс зараз для визначення перевізника й усі ці скарги при цьому будуть враховані”, – наголосив Олександр Гайдук.

Наразі цей маршрут обслуговує Публічне акціонерне товариство “Північтранс”.  Він також зазначив, що минулого тижня ОВА розірвала угоду з перевізником, який обслуговував маршрут №540 Хлібодарське — Одеса.  Угоду розірвали за недотримання перевізником умов договору. Зокрема перевізник, за словами директора департаменту, не забезпечив достатньої кількості автобусів на маршруті та їхню готовність до таких перевезень.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Одеська обладміністрація запланувала зміну перевізника на маршруті Одеса-Южне

  1. Давно пора эту бомжевозку заменить, автобус во время движения может остановить любая шайка разбойников. Автобусы ездят в поле и так далее.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.