Залужний заявив про потребу в посиленні мобілізації в Україні

Украина

Головнокомандувач ЗСУ зауважив, що можливості України для підготовки резервів на власній території обмежені. Україна має розширити категорію громадян, які можуть бути призвані на навчання чи мобілізацію. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний написав про це у колонці видання The Economist. Серед п’яти пріоритетних завдань української армії Залужний назвав нарощування резервів.

Наразі є п’ять пріоритетів для України, щоб переламати ситуацію: перевага в повітрі, покращення РЕБ і контрбатарейної боротьби, необхідність нових технологій протимінного прориву та сучасне командування й управління.

“Мій п’ятий і останній пріоритет — нарощувати наші резерви. Росія не змогла використати свою величезну перевагу в живій силі, тому що Володимир Путін стурбований тим, що загальна мобілізація може спровокувати політичну кризу, і тому, що Росія не може навчити та спорядити достатньо людей”, — зазначив Залужний.

Проте можливості України для підготовки резервів на власній території, за словами Залужного, теж обмежені.

“В нашому законодавстві є прогалини, які дозволяють громадянам ухилятися від своїх обов’язків. Ми намагаємося вирішити ці проблеми. Запроваджуємо єдиний реєстр призовників, маємо розширити категорію громадян, яких можуть призвати на збори чи за мобілізацією. Також ми запроваджуємо “бойове стажування”, яке передбачає розміщення новомобілізованих у лавах досвідчених передових підрозділів для підготовки”, — зазначив він.

Головнокомандувач ЗСУ наголосив, що не варто недооцінювати РФ. Ворог зазнав великих втрат, але він має перевагу в озброєнні, техніці, ракетах і боєприпасах протягом тривалого часу.

“Її оборонна промисловість нарощує виробництво, незважаючи на безпрецедентні санкції. Наші партнери по НАТО також різко нарощують свої виробничі потужності. Але для цього потрібен щонайменше рік, а в деяких випадках, наприклад, щодо літаків і систем управління, — два”, — заявив Залужний.

Джерело: “ТСН”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Залужний заявив про потребу в посиленні мобілізації в Україні

  1. Когда они говорят, впечатление такое, что они бредят. То есть ни лечить, ни учить в стране не нужно получается. Займитесь теми, кто продаёт липу и теми кто её покупает, а не закрывайте дырки инвалидами и убогими. Особо ценными кадрами займитесь, может они не такие ценные. Иначе получается расписка в своей некомпетентности, объявим тотальную, а те кто липу купил будут сидеть и дальше в тылу.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.