На території Южненської ОТГ планується будівництво індустріального парку (фото)

Информ-панорама

Будівництво індустріального парку «Екопорт» планується в Нових Білярах. Южненські депутати на засіданні сесії підтримали рішення щодо створення цього об’єкту. Як повідомляється на сторінці міськради у Facebook, цей парк передбачає інфраструктурно облаштовану інженерно-транспортну територію, в межах якої будуть впроваджуватись заходи в сфері переробної промисловості, науково-технічної діяльності. Індустріальний парк планується збудувати терміном на 30 років.

«Основними видами діяльності на території парку попередньо визначені: харчова переробна промисловість, машинобудування у форматі крупновузлового складання та інші види промисловості. Діяльність індустріального парку передбачає розвиток транспортної логістичної системи регіону та складського господарства. Реалізація цього проєкту надасть змогу залучити додаткові інвестиції, а також співфінансування з державного бюджету. В перспективі це передбачає будівництво нових об’єктів відповідно до концепції та містобудівної документації, створення нових робочих місць, а також збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів», – говориться в повідомленні.

Довідка: індустріальний парк — це територія, виділена при плануванні міста для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвиненою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на довкілля. Порядок створення, діяльності індустріальних парків на території України регламентується законом України про «Індустріальні парки». Промислові парки зазвичай розташовуються на околицях міст або поза основними житловими районами міста, зазвичай забезпечується гарною транспортною доступністю, в тому числі автомобільним і залізничним транспортом. Промислові парки часто створюються навколо портів, аеропортів, залізниць та інших транспортних вузлів, що дозволяє зменшити транспортні витрати. Часто створення промислових парків проводиться в рамках програм з економічного розвитку, а підприємствам надаються певні пільги.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “На території Южненської ОТГ планується будівництво індустріального парку (фото)

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.