Медцентр ОПЗ знову організує для заводчан вакцинацію від COVID-19

Украина

На Одеському припортовому заводі повідомили, що в медичному центрі підприємства знову організують вакцинацію від коронавіруса. У пресслужбі ОПЗ 1 вересня зазначили, що ступінь захисту від первинної вакцинації проти COVID-19 з часом може знижуватись, і тому для підтримки імунного захисту рекомендовано введення бустерної дози – це додаткова доза вакцини, яка підсилює імунітет. Оптимальний термін ревакцинації – від шести до дев’яти місяців. Якщо первинно людину було щеплено вакциною CoronaVac або Johnson, то бустерну дозу можна вводити вже за два місяці. Головний лікар Медцентру АТ «ОПЗ» Наталя Малащук радить всім бажаючим отримати бустерну дозу щеплення:

  • з’ясувати наявність вакцини у сімейного лікаря та зробити щеплення за місцем проживання;
  • зателефонувати до медичних центрів Into-Sana (0482-307-500) або «Одрекс» (730-00-30) та записатись на бустерну дозу там. Щеплення безкоштовне для всіх, єдина вимога для пацієнтів – мати декларацію сімейного лікаря;
  • для працівників, кому зручно зробити щеплення у Южному, пропонується записатись у санітарного фельдшера медичного центру АТ «ОПЗ» за номером телефону 68-59 (з міського телефону набирати 048-758-68-59). 

Якщо буде сформовано групу заводчан у кількості 50 осіб, то мобільна бригада приїде у медичний центр заводу; якщо група бажаючих буде менша за кількістю – списки буде передано в южненську поліклініку. За цим списком реєстратор буде запрошувати на вакцинацію, день та час щеплення буде погоджено з кожним пацієнтом. Наразі для ревакцинації використовуються вакцини Pfizer та Moderna. До тих працівників, хто вже отримав бустерну дозу вакцини, прохання повідомити про це санітарного фельдшера МЦ ОПЗ. Це необхідно для внесення даних цеховим терапевтом в карту профілактичних щеплень з можливістю друку та видачі на запит пацієнта.

Для робітників Одеського припортового заводу також доступна можливість тестування на COVID-19 у медичному центрі АТ «ОПЗ». Наразі МЦ має можливість оперативно проводити тестування для працівників, які відчули симптоми захворюваності, знаходячись на робочому місті. Лікарі медичного центру заводу допоможуть провести діагностику та призначити лікування для швидкого одужання заводчан.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.