Начальник Одеської ОВА відвідав одну зі шкіл Южного з нагоди Дня знань (фото)

Городская хроника

1 вересня начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко, з нагоди Дня знань, відвідав Авторську школу М.П.Гузика, яка є одним із комунальних закладів загальної середньої освіти Южненської громади. Директорка школи Надія Гузик ознайомила Максима Марченка з роботою закладу освіти в умовах воєнного стану. Про це повідомили у пресслужбі ОВА.

«Авторська школа М.П. Гузика є першим авторським навчально-виховним закладом шкільної освіти України, яка у 2000 році отримала статус експериментальної школи всеукраїнського рівня і у 1994 році рішенням Ради з питань освіти ЮНЕСКО була внесена до реєстру найкращих шкіл Європи» – розповіла Надія Гузик.

В рамках візиту начальник Одеської ОВА зустрівся з учнями 1-Б і 1-В класів та учнями 11-Б класу під час першого уроку на тему: «Ми українці: честь і слава незламним!».

«Першокласникам хочу сказати, що відтепер ви не просто діти – ви вже школярі! Віднині для вас багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший підручник, перша вчителька. Бажаю вам гарно вчитися, знайти нових друзів, дізнатися відповіді на всі свої питання і вирости мужніми та сильними! А одинадцятикласникам зазначу, що незалежно від того, як проходитиме ваше навчання в цих непростих умовах, зичу вам досягнути високих результатів, серцем обрати майбутню професію та з гордістю нести звання випускника цієї школи. Шановні вчителі! Незважаючи на непростий для країни час, ви гідно виконуєте свою місію – навчаєте і виховуєте майбутнє покоління українців. Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Бережіть їх! А Збройні Сили України, переконаний, зроблять усе, щоб швидше наблизити нашу перемогу» – зазначив Максим Марченко.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що напередодні 1 вересня міський голова Володимир Новацький проінспектував укриття, які закрпілені за школами та дитсадками громади. Зокрема, він оглянув і сховище Авторської школи Гузика. Детальніше про це можна прочитати за посиланням –www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/chronika/miskyi-holova-iuzhnoho-pereviryv-hotovnist-ukryttiv-naperedodni-1-veresnia.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Начальник Одеської ОВА відвідав одну зі шкіл Южного з нагоди Дня знань (фото)

  1. Меняйте решение, пока не поздно. Пусть каждый учится и работает в своей школе. Оставлять как есть это нельзя, это неоправданный риск здоровьем детей и учителей. И не стоит удалять комментарии.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.