“Муніципальна варта” притягнула южненця до адмінвідповідальності за порушення правил благоустрою (відео)

Информ-панорама

Інспектори комунального підприємства «Муніципальна варта» сьогодні на своїй сторінці у Facebook повідомили, що 13 вересня близько сьомої години ранку виявили правопорушника, який протягом декількох місяців кидав недопалки цигарок та плювався біля пам’ятника Захисникам України по вулиці Хіміків. Інспекція розмістила відповідне відео. Нагадаємо, що ремонт цього пам’ятника за кошти місцевого бюджету завершився влітку цього року.

Відносно вказаного чоловіка інспектори склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів).

«У разі визнання особи винуватою, на неї може бути накладено штраф у розмірі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 340 до 1 360 гривень», – зазначили на КП «Муніципальна варта».

Джерело головного фото: скріншот з відео www.youtube.com/watch?v=DUtKutt45pU&t=129s.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on ““Муніципальна варта” притягнула южненця до адмінвідповідальності за порушення правил благоустрою (відео)

  1. У нас мун варта уже слежкой занимается, а фиксировали они “нарушение” на что, на свой собственные телефон, вы серьезно. Каким боком 152 коап к данному гражданину вообще применима, бред сивой кобылы.

  2. Урод,таких сажать надо,а не штрафы выписывать,приравнять к колаборантам!

  3. Все это от того, что все вы хотите от муниципалов прыти полицейской. Полиции у нас нету.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.