Катер АМПУ перейменували на честь лоцмана Сергія Суріна, який загинув внаслідок обстрілу порту Південного

Информ-панорама

Сьогодні, 21 лютого, було піднято державний прапор на лоцманському катері «Лоцман Сурін», перейменованого на честь лоцмана Сергія Суріна, який загинув під час виконання службових обов’язків 8 листопада 2023 року внаслідок ворожої атаки на цивільну портову інфраструктуру порту Південний. Про це повідомили в пресслужбі Адміністрації морських портів України. Колектив філії «Дельта-Лоцман» звернувся із ініціативою перейменувати катер, отриманий від французьких колег, на честь загиблого товариша.

“Сьогодні ми зібралися з нагоди підняття державного прапору України на лоцманському катері, який був переданий французькими партнерами. Перш за все, я висловлюю свої співчуття рідним та близьким Сергія. Ми всі поділяємо ваше горе і сумуємо разом із вами. Для всіх нас – це велика втрата. Війна – це страшно. Гинуть військовослужбовці на лінії фронту, люди мирних професій при виконанні своїх обов’язків – це горе і біль непоправної втрати”, – сказав Голова ДП «АМПУ» Юрій Литвин.

У церемонії з підняття державного прапору взяли участь рідні загиблого, керівництво ДП «АМПУ» та філії «Дельта-Лоцман». За відданість справі, мужність при виконанні завдань, Указом Президента України №16/2024 Сергія Володимировича Суріна нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня, посмертно.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.