Депутати підтримали взяття Еспланади пам’яті на баланс Южненської ОТГ для утримання

Информ-панорама

Южненські депутати на сесії 16 лютого одноголосно підтримали включення Еспланади пам’яті, яку було відкрито 1 жовтня 2023 року силами волонтерського штабу «Незламні» та небайдужих містян, до переліку об’єктів комунальної власності Южненської громади. Це дозволить в подальшому виділяти кошти з місцевого бюджету для встановлення (за потреби) нових банерів з зображенням загиблих (померлих) військовослужбовців нашої ОТГ. Наразі все це здійснюють представники вказаного волонтерського штабу за підтримки родичів полеглих Героїв. На цей рік в бюджеті громади на облаштування Еспланади заплановано 83 тисячі гривень.

Нагадаємо, в жовтні минулого року южненські депутати погодили внесення змін до місцевої Програми щодо відзначення, заохочення та вшанування пам’яті громадян, яким присвоєно звання «Почесний громадянин Южненської ОТГ» та нагороджених Почесною відзнакою «За заслуги перед Южненською громадою». Зокрема, зміни стосувалися необхідності передбачити в місцевій казні кошти на цей рік для фінансування Еспланади пам’яті, а саме: замовлення додаткових тристоронніх конструкцій з банерами-світлинами загиблих южненських військовослужбовців. Крім того, як повідомляли раніше волонтери, є потреба і у відновленні вже існуючих через вандалізм, адже були зафіксовані пошкодження деяких світлин.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.