«Южводоканал» завершує ремонт ділянки водопроводу, на якому сталась аварія

Информ-панорама

Через порив на ділянці водопроводу, що поблизу Сичавки, мешканці дач в Кошарах 19 липня залишились без водопостачання. Для проведення ремонту аварійній бригаді КП «Южводоканал» знадобилися запчастини, які вдалося знайти та замовити тільки у Львові. Доставку обладнання довелось чекати.  Сьогодні, 21 липня, в Южний доставили необхідні муфти і комунальники одразу ж приступили до ремонтних робіт. Як повідомив Yuzhny.info директор КП «Южводоканал» Андрій Шестов, відновити водопостачання на дачних масивах планується до вечора сьогоднішнього дня.

«Ця гілка водопроводу дуже стара, їх майже сорок років. Сегмент труби, що лопнув – ми вирізали. Його замінимо на металевий. Для того, аби перейти з чавуну на метал, потрібні були дві спеціальні ремонтні муфти, які сьогодні ми отримали зі Львова (раніше замовляли в Миколаєві). Зараз комунальники здійснюють їх монтаж. Мешканців Сичавки ми змогли перевести на другу лінію, аби не відключати їх від водопостачання, але стосовно Кошар – такої можливості в нас не було», – пояснив Андрій Шестов.

южводоканал. ремонт водопровода.
южводоканал. ремонт водопровода
южводоканал. ремонт водопровода

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.