Южненців запрошують на акцію пам’яті до другої річниці повномасштабної війни (програма заходу)

Информ-панорама

23 лютого (п’ятниця) о 18:00 жителів Южненської громади запрошують долучитися до акції пам’яті, яка проходитиме під назвою «За ніч до війни». Про це повідомили в ПК «Дружба». В програмі заходу:

  • закладення каменя майбутнього меморіального комплексу, який буде присвячений всім полеглим Захисникам з Южненської ОТГ;
  • відкриття нової конструкції зі світлинами наших Героїв на Еспланаді пам’яті;
  • вірші, написані війною;
  • Презентація кліпу «Повернись живим» у фоє Палацу культури «Дружба» після закінчення акції на площі Перемоги.

Нагадаємо, восени минулого року в міськраді відбулась ініціативна група вперше презентувала візуалізацію меморіального комплексу, який стане продовженням вже існуючої в місті Еспланади пам’яті полеглих в російсько-українській війні Захисників України. Тоді повідомлялось, що меморіальний комплекс представлятиме собою вже існуючий на плоші Перемоги пам’ятний об’єкт у вигляді стели, його планується реконструювати і додати декілька нових деталей. Зі слів начальника управління архітектури Сергія Оришаки, територія нинішнього меморіалу після реконструкції в декілька разів збільшиться.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.