южненська міська рада

Южненська ОТГ отримала «гуманітарку» у вигляді сирен оповіщення: де саме їх встановлять

Информ-панорама

Виконавчий комітет Южненської міськради в кінці лютого цього року отримав гуманітарну допомогу у вигляді двох сирен оповіщення С-28. У зв’язку з цим на засіданні 27 квітня члени виконкому погодили внесення змін та доповнень до Програми розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Южненської громади, тим самим передбачивши встановлення цих сирен у визначених місцях. Як озвучив під час засідання начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій управління правового забезпечення та взаємодії з держорганами Вадим Ферябов, обладнання для оповіщення населення планується встановити в двох точках.

«Необхідно забезпечити встановлення сирен на адміністративній будівлі виконкому Южненської міськради по проспекту Григорівського десанту, 18 та в селі Сичавка по вулиці Цвєтаєва, 1В (адмінбудівля). Загальна сума на встановлення цих засобів сповіщення становить 71 тисяча 945 гривень (в Южному – 35 тис. 871 грн, в Сичавці – 36 тис. 74 грн)», – доповів Вадим Ферябов.

вадим ферябов

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Южненська ОТГ отримала «гуманітарку» у вигляді сирен оповіщення: де саме їх встановлять

  1. За 72 тыщи прибить к столбу два матюгальника!!!??? Да я вам их за 7 тыщ присабачу так, что ни кто не оторвёт!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.