“В одному з «Пунктів незламності» в Южному встановили Starlink” – Новацький

Видео

Цими вихідними в «Пункті незламності», який облаштований в приміщенні Палацу культури «Дружба», встановили Starlink. Про це 5 грудня повідомив у своєму відеозверненні на каналі Южненського телебачення міський голова. За словами Володимира Новацького, завдяки тому, що тепер є можливість підключитись до Wi-Fi, в цьому пункті побільшало людей. Такий подарунок місту зробив народний депутат України Ігор Копитін, який відвідав Южний в цю суботу.

«Продовжуємо працювати над «Пунктами незламності». Ми облаштували їх в Палаці культури і спорткомплексі в Южному, а також в Нових Білярах (в приміщенні селищної ради), Сичавці (в школі), на МІЗі (в офісі ДСНС). Наразі практично на сто відсотків працює пункт в ПК «Дружба», в «Олімпі» пункт в резерві, але він також готовий запуститись в будь-який момент і, думаю, через декілька днів запрацюють всі інші пункти на території нашої громади. В ПК «Дружба» в нас тепер є навіть Starlink, який забезпечує наявність зв’язку та інтернету», – озвучив Володимир Новацький.

Щодо ситуації з відключенням електроенергії, міський голова повідомив, що з сьогоднішнього дня, 5 грудня, місто і в цілому Одещина повернулись до стабілізаційних відключень, тобто за графіками 4/4.

«Електроенергію з сьогоднішнього дня в місті почали подавати з 10:00 чотири години через чотири. Раніше у нас було чотири через вісім. Це офіційна інформація від ДТЕК, але треба розуміти, що ситуація може змінитись в будь-яку хвилину, все залежить від стану нашої енергетичної інфраструктури… Місто працює в штатному режимі. Готуємось до морозів, зокрема, очистки та посипання в разі негоди наших доріг (підготовка спецтехніки та заготовка піщано-сольової суміші).

Були проблеми на минулому тижні щодо роботи кас для оплати комунальних послуг. Зараз ми вирішили це питання і каси працюватимуть стільки, скільки буде світло, в деяких ми підключаємо генератори, щоб люди мали змогу сплатити «комуналку», бо в нас вже виникали проблеми з можливістю вивозу сміття, коли КП не мало коштів заправити сміттєвози. Були в нас проблеми і щодо палива, не працювали АЗС WOG, а в нас, як правило, більшість комунальних підприємств закупляли талони саме там. Зараз питання ці вирішені, автотранспорт наших КП – заправлений», – відзвітував міський голова.

Він також повідомив, що в Южненську громаду продовжують прибувати внутрішньо переміщенні особи, з 2014 року і по сьогодні загальна кількість ВПО на території нашої ОТГ складає 4 700.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on ““В одному з «Пунктів незламності» в Южному встановили Starlink” – Новацький

  1. Что за барадак, почему плата за отопление по новому тарифу, совсем оборзели.

  2. Алё, Вова, а не подскажишь как постирать, если воду и свет дают в разное время!?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.