Фонд держмайна виставив на приватизацію підприємство, розташоване в Южненській ОТГ

Информ-панорама

Керівник регіонального відділення Фонду держмайна в Одеській та Миколаївській областях Олександр Славський на своїй сторінці у Facebook повідомив, що нарешті вдалося оголосили аукціон з приватизації ЄМК ДП «Південний державний науково-виробничий центр «Прогрес», що знаходиться на території Южненської ОТГ (Нові Біляри), по вулиці Індустріальна, 8.  Аукціон з продажу центру запланований 31 січня, стартова ціна — майже 10 мільйонів гривень.

«Майже два роки підготовки! Тільки ми бачили фініш і готовулись вже оголошувати аукціон — щось траплялось… То арешти ДВС, то ДПС… Нарешті оголосили аукціон з приватизації ЄМК ДП «Південний державний науково-виробничий центр «Прогрес», що знаходиться у промисловому районі порту Південний, а саме за адресою: Нові Біляри, вул. Індустріальна, 8.  Про минуле об’єкту навіть говорити страшно: тут і радіотехніку розбирали і утилізували електрообладнання. Та в реальності з 2018 року підприємство не працює — мав змогу це побачити на власні очі. Майбутній інвестор матиме багато роботи, але вірю, що знайде застосування обʼєкту у такому логістично привабливому місці», – повідомив Олександр Славський.

До складу активів даного лоту входять 13 об’єктів нерухомості ( в т.ч. вісім будівель), шість одиниць автотранспорту, інші основні засоби, нематеріальні активи; оборотні активи. Зазначається, що покупець єдиного майнового комплексу ДП «Південний державний науково-виробничий центр «Прогрес» зобов’язаний протягом шести місяців від дати переходу права власності забезпечити:

  • Погашення боргів підприємства із заробітної плати, перед бюджетом у розмірі, що складеться на дату переходу права власності на об’єкт приватизації.
  • Недопущення звільнення працівників центру з ініціативи покупця чи уповноваженого ним органу (за винятком вчинення працівником дій, за які передбачено звільнення на підставі пунктів 3, 4, 7 і 8 частини першої статті 40 та статті 41 Кодексу законів про працю України).

Більш детально про об’єкт можна ознайомитись за посиланням – privatization.gov.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Фонд держмайна виставив на приватизацію підприємство, розташоване в Южненській ОТГ

  1. Так це держава повинна розвивати та вкладати грощi в науковий – виробничий центр то та бути зразком для всiєï краiни.Украiна.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.