Стало відомо, як генератори впливають на здоров’я людей

Без рубрики

Через відключення електроенергії українці були змушені перейти на альтернативні джерела електроживлення. Найбільш активно використовують генератори, які завдають величезної шкоди довкіллю. Один такий пристрій перевершує за кількістю викидів автомобіль. За словами еколога Юлії Котельникової, дизельні та бензинові генератори викидають у повітря сажу, чадний газ, оксиди вуглецю та азоту, а також дрібнодиспенсерний пил, пишуть Економічні  Новини з посиланням на U-news.

Ці речовини негативно впливають на природу, здоров’я людей та тварин. Вона зазначила, що якщо поставити генератори біля кожного будинку, то сумарна кількість їх викидів буде більшою, ніж у теплової електростанції. Найбільше від викидів генераторів страждають люди з астмою, захворюваннями серця і які хворіють на гострі респіраторні захворювання. А дрібнодиспенсерний пил, який здатний проникати в кров, легені та судини може спричинити розвиток хронічних захворювань нервової системи. Але це тільки в тому випадку, якщо людина цілий день знаходиться біля генератора, що працює.

Гучний шум, який супроводжує роботу генераторів, також має негативний вплив. Насамперед від нього страждають люди похилого віку та діти. Ще він впливає на тварин, птахів та іншу живність, яка чутливіша до звуків, ніж люди. Тому рекомендується використовувати генератори свідомо та регулярно змінювати фільтри та масло.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.