Фінансову підтримку спортивних організацій Южного вирішили призупинити

Информ-панорама

В Южненській громаді припинили дію міської Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям спортивної спрямованості до завершення воєнного стану в  Україні. Як пояснили в міськраді, у зв’язку з бойовими діями на території нашої країни, більша частина підприємств не працює або працює лише частково, тому дохідна частина місцевого бюджету не поповнюється. Громадські організації спортивної спрямованості, які повинні були отримати фінансову підтримку у цьому році (згідно з Програмою), наразі не проводять або призупинили свою спортивну діяльність, участі у змаганнях не беруть. Через це фінансувати заходи даної Програми не має можливості.

Депутат міськради Сергій Назаренко (партія “Довіряй ділам”) закликав колег, аби в наступному році виділити фінансування на підтримку спортсменів, адже, за його словами, обсяг коштів, що передбачений на цю Програму – невеликий, а спорт розвивати треба. Депутат Світлана Вишня (партія “Слуга народу”) озвучила, що розподілити кошти між командами цьогоріч не можуть, адже деякі спортсмени вже перебувають в складі інших команд за кордоном.

«Наша профільна комісія підтримала припинення дії Програми на час воєнного стану. Вона передбачає фінансування тих команд, які здобули призові місця, але ми не можемо виділити їм кошти на тренування, харчування, екіпіровку, бо в даний момент ці гравці заключили контракт в Литві і вони виступають за іншу країну. Вони навіть не знаходяться в Україні. Стосовно гандболу, в нас вже немає команди ні з пляжного, ні з класичного виду цього спорту», – зазначила Світлана Вишня.

Начальниця управління культури, спорту та молодіжної політики міськради Надія Конопацька пояснила, що ця Програма була розроблена для того, аби підтримати спортивні команди, які визначались згідно з конкурсом. В цьому році команди майже не грали, сезону не було. За словами Надії Конопацької, після завершення воєнного стану, треба буде переробити міську Програму та її умови.

Южненський міський голова Володимир Новацький підсумував: «До кінця цього року ми не зможемо використати закладені на цю Програму кошти, бо казначейство нам їх не пропустить, вони просто пропадуть, зараз є змога їх розподілити на більш необхідні нпраямки. А з наступного року ми повернемось до цього питання, будемо розробляти і затверджувати нову Програму, бо спорт підтримувати треба!».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.