В Южненській ОТГ встановили меморіальну дошку захиснику України Юрію Прокоп’єву

Городская хроника

У вівторок, 1 листопада, в Сичавці відкрили меморіальну дошку пам’яті загиблого захисника України, жителя нашої громади, колишнього учня місцевої школи Юрія Прокоп’єва. Бойові побратими Юрія ініціювали виготовлення гранітної дошки. Педадогічний колектив школи організував мітинг за участі всіх учнів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директорка музею Южного Тетяна Єрошенко, зазначивши, що міський голова Володимир Новацький гарантував вшанування пам’яті всіх загиблих героїв гідним меморіальним комплексом, а музей вже розпочав цю справу оформленням експозиції про місцеву історію великої війни із куточком пам’яті загиблих героїв. Нагадаємо, сумна звістка про смерть Юрія Прокоп’єва сповістила Южненську громаду восени. Він загинув 24 вересня під час виконання бойового завдання на Миколаївщині.

Раніше ми повідомляли, що в Южному мають намір увічнити пам’ять загиблих з нашої громади захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за цілісність та незалежність нашої держави. Під час засідання комісії з питань перейменування об’єктів Южненської ОТГ, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму, яке пройшло 6 вересня в міськраді, піднімалось питання щодо необхідності належного вшанування пам’яті загиблих захисників, які проживали в нашій громаді. Член комісії, голова профспілки порту «Южний» Сергій Маслов запропонував встановити пам’ятні дошки на будинках, де проживали загиблі южненці. Секретар Южненської міськради Оксана Воротнікова озвучила, що це питання вже порушувалось, проте дійшли висновку, що робити це буде більш доречно після закінчення війни. Директор міського музею Тетяна Єрошенко в свою чергу запропонувала, що додатково треба видозмінити пам’ятник Захисникам України, який розташований по вулиці Хіміків.

«На будинках обов’язково мають бути встановлені меморіальні дошки, але додатково там, де пам’ятник Захисникам України (Небесної Сотні), треба зробити спеціальну конструкцію, яка б вписувалась в єдиний ансамбль цього пам’ятника і передбачала увічнення імен наших Героїв. Можна вже зараз починати продумувати варіанти цієї конструкції», – озвучила Тетяна Єрошенко, директор музею Южного.

Автор фото: Тетяна Єрошенко.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.