Державна податкова служба має претензії до нового в.о. директора ОПЗ Ковальського

Информ-панорама

Південне міжрегіональне управління Державної податкової служби по роботі з великими платниками податків хоче притягнути до адміністративної відповідальності нового виконувача обов’язків директора Одеського припортового заводу Юрія Ковальського. Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень, передає УНН.

Згідно постанови Южного міського суду Одеської області на початку серпня до суду надійшов протокол щодо притягнення до адміністративної відповідальності Юрія Ковальського. Державна податкова служба має претензії до нового керівника заводу у частині порушення порядку ведення податкового обліку та наданні аудиторських висновків (ч. 1 ст. 163-1 КпАП України). Це, відповідно до ЗУ, може тягнути за собою накладення штрафу у розмірі від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

“До Южного міського суду Одеської області надійшов протокол №56/34-00-04-02-02 від 02.08.2022 щодо притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 (Юрій Ковальський, – ред.) за ч. 1 ст. 163-1 КпАП України (…) Враховуючи викладене, суддя приходить до висновку, що адміністративні матеріали відносно ОСОБА_1 (Юрій Ковальський, – ред.) необхідно направити на доопрацювання”, – зазначається в ухвалі суду.

Нагадаємо, Юрій Ковальський став т.в.о. директора ОПЗ в червні цього року. 

Джерело фото: пресслужба ОПЗ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.