Южненська ОТГ увійшла в 10-ку громад області, які залучать до реалізації проєкту USAID

Информ-панорама

Одеська область стала сьомою областю-партнеркою проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («Говерла»). Угоду про наміри нещодавно підписали начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко та Керівник проєкту USAID «Говерла» Габріель Абрагам. Про це повідомили у пресслужбі Одеської ОВА.

«Проєкт USAID «Говерла» має на меті продовжувати підтримувати уряд України у втіленні реформи децентралізації через напрацювання законодавства в сфері децентралізації, зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування та активізації залучення громадян на всіх рівнях. Проєкт надаватиме підтримку у різних формах для забезпечення громадян необхідними послугами, особливо під час війни», – зазначає Габріель Абрагам.

Від Одеської області, за результатами проведеного конкурсу, було обрано десять громад, де проєкт здійснюватиме свою діяльність — це Арцизька, Балтська, Білгород-Дністровська, Болградська, Визирська, Доброславська, Кодимська, Саф’янівська, Чорноморська та Южненська територіальні громади. В рамках першого етапу реалізації проєкту буде проведено закупівлю товарів для реагування на надзвичайні ситуації у громадах, оцінку організаційної спроможності громад та ІТ аудиту – для визначення напрямів роботи з ОТГ, а також надано технічну допомогу, включаючи освітні заходи.

«Ми впевнені, що співпраця в рамках проєкту дозволить на системному рівні розв’язувати питання розвитку громад регіону. Сподіваємось, що з огляду на поточну ситуацію та потреби, які виникають і постійно змінюються, «Говерла» допомагатиме збільшувати спроможність громад регіону реагувати на надзвичайні ситуації та підсилювати місцевий економічний розвиток навіть у такі складні часи», – прокоментував директор Департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Роман Григоришин.

Команда проєкту активно допомагає у наданні роз’яснень та практичних порад щодо актуальних законодавчих змін, а також у подоланні викликів пов’язаних з війною. Окрім безпосереднього співробітництва з вищеназваними громадами, в рамках проєкту проведено вже три заходи і для інших громад Одеської області.

Автор фото: С.Антипов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.