Бажаючих орендувати готель «Елада» в Южному не знайшлося

Информ-панорама

13 січня об 11:00 на електронному майданчику Prozorro мав відбутися аукціон з передачі в оренду семиповерхової будівлі готелю «Елада» (проща Перемоги,2), загальною площею 7576,00 кв.м та інше окреме індивідуально визначене майно. Електронні торги з пошуку орендаря готелю не відбулися, так як бажаючих взяти участь в аукціоні не було. Цей лот Фонд комунального майна Южненської міськради виставляє вже вдруге, перший раз (29 листопада 2022 року) торги також не відбулись з тієї ж причини. Зазначимо, що стартова ціна лоту напередодні повторного аукціону була знижена на 50 відсотків у порівнянні із попереднім і складає – 249 757 гривень з ПДВ (стартова ціна). Балансоутримувачем готелю є комунальне некомерційне підприємство «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп», яке очолює Володимир Татаров.

Здати в оренду будівлю планувалось на п’ять років. Готель «Елада» з технічним підпіллям налічує 43 номери. Також до складу будівлі входять:

  • кафе (площа – 137,5 м.кв);
  • медичний кабінет (35,8 м.кв);
  • тренажерна зала (79,8 м.кв);
  • зала зборів (97,4 м.кв);
  • зимовий сад (262,0 м.кв)
  • інші виробничі, складські та побутові приміщення.

На шостому поверсі готелю «Елада» розташована банкетна зала, площею 133,7 м.кв. Сьомий поверх – це технічні приміщення, в яких розміщено обладнання, задіяне для обслуговування готелю.

Нагадаємо, що на засіданні сесії 28 жовтня 2022 року більшість южненських депутатів погодили рішення про передачу в оренду шляхом проведення електронного аукціону готель «Елада». Як пояснили тоді Yuzhny.info в міськраді, робиться це з метою підвищення ефективності використання майна комунальної власності.

«Майно може використовуватися лише для розміщення готелю та надання готельних послуг із збереженням профілю діяльності за конкретним цільовим призначенням. Орендар зобов’язується сплачувати до міського бюджету плату за земельну ділянку у розмірі 3% від нормативно грошової оцінки за 0,37 частки земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні комунального некомерційного підприємства «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп». Орендар бере на себе забов’язання щодо збереження максимальної кількості працівників та обслуговуючого персоналу готелю «Елада». Даний об’єкт налічував 82 працівника. Орендар обов’язково укладає або узгоджує з балансоутримувачем договори на технічне обслуговування та поточний ремонт систем водопостачання, теплопостачання, вентиляції, електропостачання, ліфтів та систем автоматизації з повним доступом працівників балансоутримувача у всі необхідні технічні приміщення (щитова, серверні, теплопункти, ліфтові шахти з цокольного по сьомий поверх тощо). Орендар забов’язується не проводити демонтаж технічного обладнання, розташованого в приміщеннях цокольного та сьмого поверхів готелю…», – зазначається на електронному майданчику Prozorro.

Фото: Prozorro.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Бажаючих орендувати готель «Елада» в Южному не знайшлося

  1. Это вообще нечто. Исполком взял на свои поруки , а теперь пытается сдать в аренду. Сами развивайте . Ничего не могут , не умеют. Сдать , продать и всё? Сами , что , не умеете ничего? Офигеть грамотеи.

  2. Аренда этого заведения убыточная, прибыли там не будет никакой. Город мог бы там планировать размещение беженцев, а не в школах.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.