южне фонтан

Задля економії коштів в Южному цьогоріч також відмовилися від утримання фонтанів

Городская хроника

На засіданні виконкому 14 лютого було внесено зміни до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Южненської громади, яка розрахована до 2024 року. Зокрема, зміни стосувалися виключення з переліку запланованих заходів на цей рік – утримання фонтанів. Нагадаємо, в квітні минулого року у зв’язку з воєнним станом місцева влада вже приймала аналогічне рішення, аргументуючи тим, що в період війни немає нагальної потреби в обслуговуванні фонтанів в місті і, відповідно, витратах коштів з місцевого бюджету на ці заходи (на це виділялося близько півмільйона гривень).

З переліку виключили:

  • поточне утримання фонтанів  №3, 4, 5, 6 на площі Перемоги та придбання хімічних реагентів для їх обслуговування
  • заходи з організації рятування на водах (в літній період)
  • поточне утримання фонтану у парку Приморський та придбання хімічних реагентів
  • поточне утримання фонтану біля будинку №7 по вулиці Т.Г. Шевченка та придбання хімічних реагентів

южне фонтан

Як зазначили в управлінні ЖКГ, яке очолює заступник міського голови Дмитро Любівий, заходи виключаються у зв’язку з необхідністю виконати в цьому році більш першочергові, зокрема, в напрямку водопровідно-каналізаційного господарства, зовнішнього освітлення та дорожнього господарства. Нагадаємо, минулого тижня в управлінні капітального будівництва нам повідомили, що вже отримано дозвіл від обласної військової адміністрації на завершення реконструкції проїжджої частини дороги за ПК «Дружба» та внутрішньоквартального проїзду біля «Укрпошти».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Задля економії коштів в Южному цьогоріч також відмовилися від утримання фонтанів

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.