За участю южненців закуплено реанімобіль для ЗСУ від зібраних пластикових кришечок

Городская хроника

В липні 2022 року жителі Южненської громади долучилися до Всеукраїнського благодійного збору пластикових кришечок. Ініціативу під назвою «Пластик рятує життя» запустили в Одесі. Активісти мали на меті зібрати гроші на закупівлю реанімобіля для оперативного транспортування поранених із зони бойових дій. Тоді южненці зібрали за три тижні близько 420 кг кришечок, здебільшого до акції доєдналися діти, за що були нагороджені призами. В нашому місті координатором руху був волонтер Максим Самойлов. 23 січня цього року на сторінці проєкту в Instagram організатори акції повідомили, що спільними зусиллями всіх небайдужих вдалося зібрали необхідний об’єм сировини та закупити реанімобіль для військових.

«Девять місяців ми збирали кришечки для того, щоб закупити реанімобіль для ЗСУ. Це здавалося неймовірним, але ви довели, що боротьба з пластиком для збереження довкілля та допомога ЗСУ можуть працювати у синергії! Цифри проєкту вражають: приблизно 5 500 000 штук кришечок, близько 50 населених пунктів України, три країни світу, 11 000 кг пластику, десятки тисяч екосвідомих учасників.

Від усвідомлення здійсненого – мурахи по шкірі! У пам’яті спливає відео, де діти, які збирали пластикові кришечки вдома і на спортивних майданчиках, чистили щіточкою кожну, як кришечки сортували у реабілітаційних центрах, допомагаючи зберегти і здоров’я пацієнтів, і довкілля, як жіночки у 84 та 76 років відсортували за тиждень декілька тон пластику для того, щоб наблизити нашу перемогу!

І зараз всі вони змогли побачити на власні очі результат своєї праці: реанімобіль придбано та він направляється в Бахмут – рятувати життя наших воїнів! До того ж, Одеська обласна військова адміністрація підтримала нас та допомогла заповнити реанімобіль необхідними медичними препаратами. А значну кількість гуманітарної допомоги передали і просто небайдужі одесити. Натхненні вашою активністю, ми продовжуємо збір та не боїмося ставити нові амбітні цілі», – говориться в повідомленні.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “За участю южненців закуплено реанімобіль для ЗСУ від зібраних пластикових кришечок

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.