Внутрішньозаводський загін охорони ОПЗ відзначає 46-у річницю з дня утворення

Городская хроника

Внутрішньозаводський загін охорони АТ «ОПЗ» відзначає 46-у річницю з дня свого утворення. У другій половині 1973 року, зокрема 19 липня, за спеціальнім рішенням Ради Міністрів СРСР на березі Григорівського лиману було розпочато будівництво Одеського припортового заводу та чорноморської бази для прийому і відвантаження морським шляхом хімічних вантажів. З цього часу проблема охорони будівельних матеріалів та обладнання на ОПЗ стала вкрай актуальною. Рішенням Міністерства хімічної промисловості СРСР, завдання щодо охорони заводу, що будувався, було покладено саме на Одеський загін ВОХР. Отже, в структурі Одеського загону ВОХР 19 липня 1976 року була сформована перша команда охорони Одеського припортового заводу. Доленосним для загону стала пам’ятна для колективу подія, яка відбулась 1 січня 2008 року – створення внутрішньозаводського загону охорони, як окремого підрозділу з включенням його в організаційну штатну структуру АТ «ОПЗ».  Наказом директора підприємства всі співробітники загону стали заводчанами.

В даний час внутрішньозаводський загін охорони ОПЗ під керівництвом начальника загону Валерія Ясененка – це професійний, оснащений, мобільний, боєздатний підрозділ охорони. Одними з основних завдань якого є забезпечення пропускного режиму, охорона об’єктів і матеріальних цінностей, забезпечення охорони громадського порядку під час проведення масових заходів, участь в ліквідації наслідків аварій, пожеж, інших надзвичайних ситуацій.  Співробітники ВЗО приймають безпосередню участь в навчаннях, тренуваннях які проводяться на території заводу, за підсумками яких неодноразово отримували високу оцінку керівництва підприємства.

На честь 46-ої річниці підрозділу особовий склад загону від імені правління та профспілкового комітету заводу привітали та подякували за бездоганне виконання службових обов’язків т.в.о. Голови Правління-директора АТ «ОПЗ» Юрій Ковальський, в.о. члена Правління – директора з безпеки та управління ризиками Олександр Шамарін, голова профспілкового комітету АТ «ОПЗ» Володимир Дрібноход.

«Вже п’ятий місяць поспіль наше підприємство разом з усією країною переживає важкі часи – військове вторгнення Росії, спричинену ним економічну кризу. Всі ці обставини відбиваються на виробництві, на кожному з нас. Велика кількість заводчан, в тому числі представників ВЗО, стала до лав захисників нашої Батьківщини, мужньо відстоюючи рідну землю від посягань країни-агресора. Сьогодні, озираючись на багаторічну історію успіху АТ «ОПЗ», і зокрема внутрішньозаводського загону охорони, ми пишаємось досягненнями, звершеннями колективу загону. Ми впевнені у перемозі нашої країни та чекаємо на повернення підприємства до мирної праці,» – зазначив т.в.о. Голови Правління-директора АТ «ОПЗ» Юрій Ковальський.

Керівництвом АТ «ОПЗ», було відзначено добросовісну, наполегливу працю колективу підрозділу, а окремих робітників ВЗО – нагороджено грамотами. Про це повідомили в пресслужбі заводу.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.