В травні в Южненській ОТГ виплатили соцдопомогу на 1,1 млн гривень: хто отримав виплати

Городская хроника

На офіційному сайті Южненської міськради 6 червня оприлюднили звіт щодо виконання Програми соціального захисту окремих категорій населення Южненської ОТГ за травень цього року. У звіті повідомляється,  що загальна сума фінансування  в минулому місяці становить – 1 млн 178 тисяч гривень. Всього отримали матеріальну допомогу за травень 259 осіб.

Зазначається, що 16 травня відбулось засідання  Координаційної ради  з  питань  соцзахисту малозабезпечених та інших незахищених верств населення нашої громади, на якому були розглянуті та прийнятті рішення стосовно надання фінансової допомоги за рахунок місцевого бюджету за  такими напрямками:

  • Надання одноразової матеріальної допомоги громадянам громади, яким  виповнилося  80, 90, 100 років. У травні виплати отримали 7 осіб на загальну суму 11 тис. грн з них: 90 років – 1 особа (розмір допомоги становить 2 тис. грн на одну особу), 80 років – 6 осіб, розмір допомоги становить 1,5 тис. грн)
  • Надання щорічної одноразової матеріальної допомоги особам, яким виповнюється 91 та більше років, на привітання з днем народження. Такий вид допомоги отримали 3 особи, яким виповнилося 93 роки на загальну суму 3 тис. грн (розмір допомоги становить 1 тис. грн).
  • Надання  одноразової матеріальної  допомоги  згідно із заявами  громадян. Таких в травні 13 осіб, загальна сума фінансування 39 тис. грн (розмір допомоги становить 3 тис. грн на одну особу).
  • Розгляд відповідного комплекту документів щодо надання одноразової матеріальної допомоги особам, які опинилися та перебувають в дуже складних життєвих обставинах та не в змозі подолати їх самостійно – 15 осіб. Загальну сума виплат становить 380 тис. грн.
  • Надання одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини, в т.ч. на дитину, яка була усиновлена, на вирішення соціально-побутових потреб дитини – 12 осіб, загальна сума 180 тис. грн, з них: 4 особи отримали фінансування на першу дитину (10 тис. грн), 4 особи на другу дитину (15 тис. грн), 4 особи на третю дитину (20 тис. грн). Хлопчиків – 6, дівчат – 6, з с. Сичавка – 2 особи.
  • Надання одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю І групи за умови перебування на обліку в ЄДАРП на вирішення соціально-побутових потреб в травні передбачено  2 особам  на загальну суму 3 тис. грн (розмір допомоги становить 1,5 тис. грн).
  • Надання одноразової матеріальної  допомоги  громадянам з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дитини (до 18 років з багатодітних сімей –  612 дітей отримали виплати на загальну суму 307 тис. грн, в тому числі з смт Нові Біляри – 9 осіб, з с. Сичавка – 9 осіб.
  • Надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій громадян (відповідно до Постанови КМУ від 31.01.2007 року № 99) – 1 особа на загальну суму 5 тис. грн.
  • Про надання одноразової матеріальної допомоги пораненим військовослужбовцям ЗСУ, СБУ, МВС та інших формувань, визначених згідно з мобілізаційними планами, сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців. В травні цей вид матеріальної допомоги отримали 7 осіб на загальну суму 250 тис. грн, з них: на загиблого (померлого) чоловіка 3 особи (розмір допомоги становить 30 тис. грн на сім’ю), 4 особи поранені, загальний розмір допомоги становить 160 тис. грн (на одну особу 40 тис. грн).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.