З 1 липня в “Укрпошті” почнуть діяти зміни щодо деяких послуг

Без рубрики

25 травня 2023 року набув чинності новий Закон “Про поштовий зв’язок”, який національне законодавство приводить у відповідність до законодавства ЄС у сфері надання послуг поштового зв’язку.

«Однією зі змін, яка випливає із нового Закону “Про поштовий зв’язок” та націлена на спрощення продуктової лінійки послуг поштового зв’язку – скасування бандеролей. Відтак 1 липня 2023 “Укрпошта” більше не прийматиме та не доставлятиме бандеролі», – зазначається у повідомленні пресслужби “Укрпошти”.

У компанії наголошують, що скасування бандеролей з 1 липня не позначиться на гаманцях клієнтів: доставка по Україні бандеролі вагою до 0,25 кг коштує стільки ж, скільки і доставка листа аналогічної маси, тобто 18 грн для непріоритетного та 22,5 грн для пріоритетного відправлення. Вартість листа та бандеролі вагою до 1 кг коштує 36 грн та 45 грн, а вагою до 2 кг – 48 та 60 грн відповідно.

“Укрпошта” звертається до клієнтів та закликає усіх, хто спеціально придбав марки для відправки бандеролей по Україні чи за кордон, використати їх до 1 липня. Альтернативою бандеролям стануть листи, дрібні пакети та посилки.

“Зручність використання інших видів відправлень порівняно з бандеролями клієнти відчують вже при реєстрації першого відправлення: реєстрація посилки, листа чи дрібного пакета займає менше часу, оскільки не потрібно наклеювати марки для оплати. Крім того, їх, на відміну від бандеролей, можна оформити у будь-який зручний час в “Особистому кабінеті”, ще більше скоротивши час на перебування у відділенні”, – наголошують в “Укрпошті”.

Скасування бандеролей буде стосуватися і міжнародної доставки.

Джерело: biz.ligazakon.net.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “З 1 липня в “Укрпошті” почнуть діяти зміни щодо деяких послуг

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.