Южненців запрошують познайомитись з японською концепцією Ікігай в межах нового проєкту

Информ-панорама

В Южному в цю п’ятницю, 9 червня, з 16:00 до 17:00 в малій залі Палацу культури «Дружба» психологиня Юлія Міщиха проведе лекцію для дорослих та підлітків на тему, як допомогти собі бути щасливим навіть в теперішніх складних умовах нашого життя. Вхід вільний, тож відвідати захід можуть всі бажаючі. Психологиня познайомить учасників лекції з японською концепцією сенсу життя – Ікігай (Iki — з японської «жити», gai — «причина». Поняття, що означає відчуття власного призначення в житті).

Цей захід проходитиме в межах нового для Южного проєкту («ТвориТи») психологічної допомоги дітям для подолання травм і стресу, які виникли в умовах війни. Для підлітків волонтери проводять психологічні тренінги, майстерки, організовують кінопокази, настільні ігри. Тепер вирішили провести ще й лекцію, але вже і для дорослих.

«Ми з фахівцем ментального здоров’я Юлією Міщихою та Штабом волонтерів вирішили провести для вас велику лекцію про дуже непросте сьогодні мистецтво бути щасливими. За мудрістю будемо звертатися до японської філософії Ікігай. Запрошуємо на зустріч дорослих та підлітків», – говориться в повідомленні Штабу волонтерів.

Для бажаючих відвідати захід необхідно заповнити реєстраційну анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.