В одному з будинків Южного вибухнув газовий балон

Городская хроника

В багатоповерхівці по вулиці Іванова, 24 («Доступне житло») після обіду, 22 січня, в квартирі на першому поверсі  вибухнув туристичний газовий балон. Про це Yuzhny.info повідомили мешканці цього будинку. За нашою інформацією, в квартирі, де сталася надзвичайна ситуація, господарі вирішили використати газовий балон для приготування їжі. Гучний звук налякав сусідів. З їх слів, вибухова хвиля пошкодила віконну конструкцію на балконі багатоповерхівки. Займання в оселі не виникло. Постраждалих немає.

В ДСНС нагадують, що при виборі газового балона слід надавати перевагу якісній сертифікованій продукції, під час використання провітрювати приміщення, а також у жодному разі не застосовувати балони у багатоповерхівках.

«ДСНС взагалі не рекомендує користуватися газовими балонами, у тому числі балончиками, у квартирах. Це все ж таки вибухонебезпечний предмет. Взагалі, туристичний газовий балон є туристичним, використовується на вулиці. Якщо навіть ви використовуєте його у квартирі, то потрібно робити це короткочасно, не на довгий час, не гріти там борщі, не готувати смажену картоплю і так далі. Тому що газовий балон під’єднується до пальника, температура дається на сковорідку, від сковорідки температура може повернутися на газовий балон, розширити його і призвести до вибуху. Тому це повинно бути навіть не довготривале використання, а щось підігріти, розігріти», — Олександр Хорунжий, речник Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зберігати газовий балон потрібно у теплому приміщенні, щоб не піддавати його перепадам температур. В ДСНС пояснюють, що, коли людина зберігає його на холоді, потім заносить в приміщення, то газ розширюється, відповідно, пошкоджується цілісність газового балона і виникає вибух.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме: