В крамниці Южного з’ясовували, хто має прибирати сміття, на яке скаржаться містяни

Городская хроника

На сторінку Yuzhny.info в соцмережі Instagram южненці відправили фото урни біля одного з магазинів, яка, з їх слів, щоденно переповнена, а сміття з неї ніхто не прибирає. На кадрах видно, що відходи є і на газоні. Жителька нашого міста Тетяна розповіла нам, що кожного дня проходить пішохідною доріжкою повз цієї торгової точки і урна вже з самого ранку переповнена та залишається такою постійно. А южненець Олександр розповів, що вже скаржився у відповідні служби з цього приводу.

20 березня ми завітали в цю крамницю, в цей момент в закладі знаходився начальник відділу з благоустрою комунального підприємства «Муніципальна варта», який повідомив нам, що вже не перший раз приходить аби надати підприємцю припис задля усунення порушення. Продавчиня магазину розповіла нам, що ця урна не належить крамниці і обслуговувати її мають комунальники міста, проте підкреслила, в разі, якщо з’ясується, що урна все ж таки закріплена на магазином – її з того місця демонтують, адже при вході в крамницю вже встановлено дві таких.

В «Муніципальній варті», посилаючись на відповідну схему з благоустрою, і продавчині, і нам 20 березня повідомили, що ця урна все ж таки знаходиться на прилеглій до торгової точки території, тому прибирати з неї сміття мають працівники крамниці. Жінка за прилавком зазначила, що постійне сміття біля їх торговельного закладу – дійсно проблемне питання і на нього представники магазину готові відреагувати задля найскорішого вирішення. За ситуацією продовжить стежити інспекція з благоустрою.

Нагадаємо, в Южному робота щодо виявлення місць складування сміття на прилеглих територіях інспекторами КП «Муніципальна варта» проводиться на постійній основі. За минулий рік було винесено 77 приписів та складено 2 протоколи з цього виду порушень.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В крамниці Южного з’ясовували, хто має прибирати сміття, на яке скаржаться містяни

  1. Вы посмотрите что верится возле старой Копейке со стороны общественного туалета. Кучи мусора постоянно.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.