Міський голова Южного повідомив про загибель двох військових з нашої громади

Видео

Міський голова Володимир Новацький у своєму відеозверненні на каналі южненського телебачення в понеділок, 20 березня, повідомив про загибель двох наших Захисників із Сичавки, один з них – Іван Сотник (1975 року народження). Вже відомо, що прощання з ним відбудеться в середу, 22 березня, о 10:00 біля пам’ятника Захисникам України по вулиці Хіміків. В цей день в громаді оголошено День жалоби. Інформація щодо ім’я та дати поховання другого військовослужбовця буде повідомлена пізніше.

«Є важка новина для жителів нашої громади, загинули двоє військовослужбовців з Сичавки. Я в черговий раз закликаю, щоб жителі нашої ОТГ прийшли провести в останню путь наших Героїв-земляків», – озвучив Володимир Новацький.

Міський голова в своєму відеозверненні також повідомив, що 31 березня завершиться опалювальний сезон в нашому місті, а з 27 березня до 2 квітня школи громади будуть перебувати на весняних канікулах. Він зазначив, що вже почали працювати міські стадіони (в другій та третій школах), але згідно з затвердженими графіками. Стадіон в першій школі відкриють 27 березня. Чому цей спортивний об’єкт відкривають пізніше та за яких умов це буде – зроблено читайте в нашому матеріалі за посиланням – https://www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/chronika/v-iuzhnomu-vidkryly-stadiony-ale-ne-vsi-koly-zapratsiuie-v-pershii-shkoli/

Володимир Новацький повідомив також, що вже почав функціонувати готельний комплекс «Елада» та спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп». Крім того, озвучив, що в Южне прибув новий керівник територіального центру комплектування та соцпідтримки (військомат) підполквовник Іван Андрійович Картамишов. Сьогодні він був представлений апарату виконкому і приступив до своїх обов’язків. До цього він працював заступником такого ж центру в Суворовському районі Одеси. Новацький додав, що в цей четвер, 23 березня, відвідає Сичавку, там в нього запланована зустріч з жителями села.

«Зараз жителі Сичавського старостинського округу визначаються з часом, коли саме їм буде зручно прийти. В цей округ входять Сичавка і Кошари. Участь в зустрічі будуть приймати мої заступники, керівники деяких підрозділів, комунальних підприємств. В Нових Білярах таку зустріч ми плануємо провести наступного тижня», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.