стадіон южне

В Южному відкрили стадіони, але не всі: коли запрацює в першій школі

Городская хроника

З приходом весни і потеплінням містяни виявляють бажання займатися спортом на стадіонах. В другій і третій школах вони відкриті і функціонують згідно з графіком. А от в першій школі стадіон зачинений. В соцмережах южненці порушили питання, чому спортивний об’єкт не працює. Ми вирішили дізнатися в чому причина та коли стадіон буде доступний для жителів нашої громади. Як пояснила Yuzhny.info 20 березня директорка ліцею №1 Ольга Книшук, перш ніж відкрити стадіон, спеціально створена в навчальному закладі комісія його обстежила. В результаті перевірки виявлено низку пошкоджень, які необхідно усунути. З її слів, часу на це треба небагато, спортивний об’єкт планують відкрити з наступного понеділка, 27 березня, як раз коли учні вийдуть на весняні канікули.

«На стадіоні є і пошкодження від впливу погодних умов, довкілля, є звичайно і випадки вандалізму. Цей стадіон знаходиться під гарантією, тобто підрядник, який його будував, має виконувати поточний ремонт впродовж декількох років. Я створила в школі комісію з обстеження території стадіону і всіх конструкцій, аби з’ясувати, чи безпечно його відкривати і допускати дітей та дорослих до занять спортом. В результаті обстеження було виявлено пошкодження, які треба усунути, оскільки вони несуть небезпеку для відвідувачів. На підставі акту обстеження ми написали листа міському голові, управлінню освіти (УО) та управлінню капітального будівництва (УКБ). В п’ятницю (17 березня) ми повторно провели обстеження, але вже запросили представника УКБ Олександра Павленка.

Крім того, є випадки вандалізму і непорядного відношення до об’єкту. Діти приходили з мультитулами, які популярні зараз серед школярів, і починали відкручувати ними болти, гайки. Зранку наші працівники вимушені були збирати всі ці шурупи і закручувати заново, але на наступний день ситуація повторювалась. Територія стадіону велика, охоронець не в змозі встежити за кожним», – розповіла Ольга Книшук.

Відповідальність за цей спортивний об’єкт несе навчальний заклад, тому керівництво ліцею в черговий раз звертається до відвідувачів з проханням ставитись до комунального майна відповідально і не псувати його. Якщо підрядник не встигне усунути пошкодження до 27 березня, стадіон все одно відкриють, проте ті ділянки, які потребують ремонту, будуть огороджені – повідомила нам Ольга Книшук.

В управлінні капітального будівництва Yuzhny.info повідомили, що дійсно було проведено обстеження стадіону і підряднику вже повідомили про необхідність усунення виявлених пошкоджень. В УКБ також зазначили, що коли термін дії гарантійного листа звершиться, на далі проводити поточні ремонти буде сам навчальний заклад.

Щодо стадіону ліцею №2, він відкритий для южненців з 06:00 до 08:00 та ввечері з 17:00 до 19:00. Директорка навчального закладу Олена Комарова повідомила нам, що на стадіоні також є пошкодження, усуненням яких займаються закріплені за таким видом робіт технічні працівники школи.

В ліцеї №3 стадіон працює з 07:00 до 19:00, там наразі проводять поточні ремонтні роботи з укріплення огорожі. Зазначимо, що при вході на кожен спортивний об’єкт є інструкція, в якій повідомляються правила поводження на стадіоні. Зокрема, під час сигналу повітряної тривоги відвідувачі зобов’язані негайно покинути об’єкт та пройти до найближчого захисного укриття, за дотриманням цього стежать охоронці стадіонів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному відкрили стадіони, але не всі: коли запрацює в першій школі

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.