Перехід на літній час 2023: коли треба перевести стрілки годинника

Без рубрики

У ніч проти неділі, 26 березня, в Україні перейдуть на літній час. Годинникові стрілки переведуть на одну годину вперед. Зміна часу передбачена постановою Кабінету Міністрів від 13 травня 1996 року № 509 “Про порядок обчислення часу на території України”. На літній час переведуть годинники о третій годині ночі за київським часом. В Україні зміна часу відбувається двічі на рік: в останню неділю березня країна переходить на літній час, а кожної останньої неділі жовтня — на зимовий.

Зазначимо, що у Верховній Раді намагалися скасувати переведення годинників. Утім депутати не підтримали в цілому відповідний законопроєкт. 3 березня 2021 року нардепи ухвалили в першому читанні законопроєкт “Про обчислення часу в Україні”. Вже 19 березня за нього проголосували лише 212 депутатів. Після цього законопроєкт про скасування переведення стрілок на літній і зимовий час відправили на доопрацювання.

Джерело: “Букви”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.