В Южному визначили переможця конкурсу на надання послуги з вивезення сміття

Городская хроника

Завершився конкурс з визначення організації, яка здійснюватиме операції зі збирання та перевезення побутових відходів з території Южного. Як повідомила Yuzhny.info начальниця відділу екології Надія Мічуда, заявку на участь в конкурсі подало тільки одне підприємство – КП «Южтранс», яке багато років надає цю послугу в нашому місті та вже має відповідний досвід в цьому напрямку. Засідання конкурсної комісії відбулось 4 січня в міськраді, переможцем визначили «Южтранс», оскільки даний учасник відповідав визначеним вимогам. В подальшому комісія повинна буде винести відповідне рішення на затвердження виконавчого комітету, тільки після цього з підприємством буде підписаний договір.

Враховуючи зміни в законодавстві, якщо заявку на участь в конкурсі подає лише один учасник і він відповідає затвердженим вимогам, аби стати переможцем, то договір з ним підписується лише на один рік. Тому КП «Южтранс» надаватиме послугу зі збирання та перевезення твердих побутових відходів протягом року, а от наприкінці 2024-го доведеться проводити повторний конкурс.

Сміття підприємство продовжить вивозити на полігон в селі Лугове Миколаївської області. Нагадаємо, раніше відходи спецтехніка «Южтранс» перевозила на полігон на території сусідньої ОТГ – Визирської, але після того як його закрили, в січні 2023 року виконком Южненської міськради дав згоду КП «Южтранс» на підписання договору з КП «Коблівський сількомунгосп», аби передбачити можливість вивозити ТПВ на полігон в іншу область.

Нагадаємо, серед основних вимог, які висувалися до учасників конкурсу, були такі:

  • Наявність  транспортних засобів спеціального призначення для збирання та перевезення відповідного виду побутових відходів;
  • Підтримання належного санітарного стану спецтранспорту;
  • Щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів, виконання регламентних робіт з їх техобслуговування та ремонту;
  • Щоденний медичний огляд водіїв;
  • Наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення побутових відходів.

Обсяг вивезених змішаних побутових відходів за дев’ять місяців в 2023 році з території міста Южного складав 37 128 м3. Обсяг вивезених великогабаритних побутових відходів – 2 656 м3. Площа міста Южного складає 1 042 га, загальна кількість жителів – 32 677, кількість вулиць та провулків – 30. Такі данні оприлюднили в управлінні архітектури та містобудування.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному визначили переможця конкурсу на надання послуги з вивезення сміття

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.