Склад «пакунку малюка» оновили із урахуванням побажань батьків

Без рубрики

В Україні з 1 січня 2024 року змінили склад “пакунку малюка” та підвищили його вартість. У пакунку оновили наповнення з урахуванням побажань батьків та експертів. Так, з січня вартість «пакунку малюка» зросла з 6 816 до 7 689 гривень. Це пов’язано з тим, що розмір прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років збільшився до 2 563 гривень.

Як зазначили в міністерстві, кожні чотири роки склад “пакунку малюка” має переглядатися. Це відбувається з урахуванням експертної думки чиновників із залученням батьків немовлят та представників ЮНІСЕФ.

Тому Мінсоцполітики своїм наказом змінило склад дитячого боксу. Цього разу в ньому збільшили кількість товарів, які користуються попитом, наприклад, багаторазові вологостійкі пелюшки, теплий одяг для немовлят, збільшили розмір пледа-ковдри для зручнішого використання, зменшили кількість одягу найменшого розміру, з якого малюки швидко виростають (бодіки, штани- повзунки) та інше.

Джерело: www.slovoidilo.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.