В Южному всі ПРУ обладнали системою автоматичного відкриття дверей (фото)

Городская хроника

Наприкінці року в нашому місті на дверях всіх ПРУ встановили систему їх автоматичного відкриття. 19 грудня міський голова Володимир Новацький разом зі своїм заступником та начальником УЖКГ Дмитром Любівим та начальницею Фонду комунального майна Наталею Пітусь ознайомились, як працює нова система в ПРУ в будинку по проспекту Миру, 16. Тут їх зустріли голова вказаного ОСББ Наталя Шевченко та представник підрядної організації, що встановлювала систему – Олександр. Він розповів, що в разі повітряної тривоги, такі замки автоматично відкриватимуться (дистанційно) і доступ до укриттів буде вільним.

Олександр, представник підрядної організації: «Є сервер повітряних тривог України, кожен замок “зашитий” на цей сервер. Коли оголошується тривога в Одеській області, контролер сприймає цей сигнал і відкриває замок на дверях. Тривога закінчується – замок знову буде закритий. Зайти в сховище, коли тривоги немає, можна за допомогою пін-коду або ключа (це для обслуговуючого персоналу будинку). Щоб вийти зі сховища, людині треба натиснути кнопку, яка знаходиться біля дверей і тоді вони відкриються. Ми систему вже перевіряли, оскільки повітряні тривоги вже були в місті, все працює».

На обладнання з місцевого бюджету було виділено 1 млн 130 тисяч гривень. Про це нам повідомила начальниця Фонду комунального майна Наталя Пітусь.

Наталя Пітусь: «В нас такою системою тепер обладнані двері всіх ПРУ міста, таких сховищ в нас 14, дверей – 52. Людям буде зручніше, коли звучить сигнал повітряної тривоги і вони приходять в укриття, двері вже будуть відчинені, не потрібно чекати, поки прийде відповідальна особа і відкриє доступ до сховища. Обладнання закінчили встановлювати сьогодні, а почали місяць тому. Я вже оглянула систему на всіх ПРУ, все функціонує».

Міський голова, представники ДСНС та правоохоронці не раз наголошували, що доступ до сховищ має буде забезпечений цілодобово, голови правлінь ОСББ в свою чергу озвучували, що не завжди в них є можливість бути під час тривоги на місці і вчасно відкрити укриття. Саме тому в Южному по прикладу інших міст України, зокрема Києва та Вінниці, було прийнято рішення обладнати ПРУ системою автоматичного відкриття дверей.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

8 thoughts on “В Южному всі ПРУ обладнали системою автоматичного відкриття дверей (фото)

  1. Просьба журналистов написать в Олимп, теперь , с какой стороны можно заходить , вдруг тревога, и рядом спорткомплекс ?

  2. Я сраную бумажку с её подписью полгода ждать не собираюсь, пока она брелочки раздаёт. Терпению всякому есть конец.

  3. Сервер..с нашим то интернетом, да с атаками, уж на что киевстар серьёзная контора, а до сих пор ничерта нормально не работает. Так что без бабушки с магнитиком не обойтись.

  4. Як можна писати на табличці, що Пітусь Н.В. відповідальна особа? Анекдот.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.