В Южному вкотре сталась пожежа: рятувальники задіяли 2 одиниці спецтехніки

Городская хроника

В Южному продовжує палати суха рослинність. Майже щотижня в місті співробітники ДСНС фіксують пожежі. В суботу, 23 вересня, близько 12:00 в місті вкотре сталося загоряння на місцевості. Цього разу горіло поле неподалік пожежної частини. Рятувальники оперативно прибули на місце надзвичайної ситуації та приборкали вогонь. Для цього було задіяно дві одиниці спецтехніки.  В ДСНС наголошують, що причиною таких пожеж у 99 % залишається людський фактор, тобто необережне поводження з вогнем на такій місцевості.

Раніше ми повідомляли, що пожежі в Южному почастішали. Так, вночі 5 вересня сталось загоряння на полі біля Сичавського ставку, 11 вересня на полі в другому мікрорайоні біля житлового комплексу «Кокос», 18 вересня біля Сичавських гаражів і в полі поблизу, 16 і 19 вересня неподалік ринку (в результаті повторної пожежі там згорів павільйон).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному вкотре сталась пожежа: рятувальники задіяли 2 одиниці спецтехніки

  1. Уже весь город знает , что с сухой травой не борются. Неделю тушат по местам . 4 статьи и ни в одной не пишут , что обращались к гор.властям с вопросом почему с травой сухой не борются. Эта как с мусором не бороться , не вывозить его с подъездов , а потом кричать , что люди виноваты , они его выносят.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.