У порту Південний пришвартувалися два судна, які йшли поза “зерновим коридором”

Информ-панорама

Два з трьох суден, які скористалися тимчасовими коридорами, встановленими Військово-морськими силами ЗСУ, досягли Чорноморських портів. Про це пише Інтерфакс Україна з посиланням на ресурс MarineTraffic. Наразі балкери YING HAO 01 і AZARA перебувають у порту Південний. Балкер ENEIDA тримає курс на порт “Чорноморськ”.

Після завантаження понад 127 тисяч тонн української агропродукції та залізної руди судна вирушать у напрямку Китаю, Єгипту та Іспанії. Про це повідомив віцепрем’єр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков. Першими тимчасово встановленим ВМС ЗСУ коридором скористалися балкери RESILENT AFRICA та AROYAT, які експортували понад 20 тисяч тонн української агропродукції для країн Азіі та Африки.

Фото: https://www.facebook.com/Ministry.for.restoration

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “У порту Південний пришвартувалися два судна, які йшли поза “зерновим коридором”

  1. Интересно, а как загрузка рудой объясняется помощью зерном Африке? Огромное судно на 77 тыс. руды и второе всего-то 13 тыс зерна? Тут только ахметовские уши торчат…

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.