Волонтери закликали южненців долучитися до 6-го благодійного ярмарку, який відбудеться на День міста

Информ-панорама

З нагоди Дня міста в Южному заплановано проведення шостого благодійного ярмарку на підтримку українських військових, організатором якого виступає волонтерський пункт «Соловейки». Захід анонсувала його представниця Олена Ящук, зазначивши що ярмарок проходитиме 30 вересня з 16:00 по 21:00. Вже вдруге обрано локацію – площа перед ПК «Дружба». Волонтерка закликає всіх небайдужих підприємців, представників закладів громадського харчування міста, закладів освіти, організацій та установ, кондитерів, майстринь долучитись до проведення ярмарку.

«На благодійний ярмарок-продаж дуже потрібна ваша допомога та підтримка! Чим можна долучитися: виготовити смаколики, солодощі, випічку та принести нам на ярмарок; провести майстерку або організувати цікаву локацію для дітей; прийти на свято та підтримати наші ЗСУ; підтримати фінансово. Обов’язково зголошуйтесь, контактний номер: 095-183-72-47», – зазначила співорганізаторка заходу.

Окрім ярмарку, творчі колективи Палацу культури «Дружба» готують для відвідувачів концертну програму. Про те, як проходив подібний захід минулого разу (30 серпня), дивіться в нашому матеріалі за посиланням: www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/chronika/hromada-iuzhnoho.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Волонтери закликали южненців долучитися до 6-го благодійного ярмарку, який відбудеться на День міста

  1. Это все конечно хорошо, только это лотерея, один соблюдает правила гигиены при приготовлении пищи, другой нет. Держпродспоживслужба наша неуловимая ничего сказать не хочет?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.