В Южному відновили ремонт дороги біля 2-ї школи: проїжджу частину викладуть плиткою

Городская хроника

Після тривалої паузи на цих вихідних на ділянці проїжджої частини біля Ліцею №2 відновлено ремонт покриття. Як повідомив Yuzhny.info заступник начальника управління капітального будівництва Олександр Павленко, цей проїзд (від другої школи до будівлі «Укрпошти») планується викласти плиткою. Зараз на цій ділянці дороги задіяна спецтехніка, працівники підрядної організації, яка виграла тендер на проведення робіт, укладають бордюрний камінь.

В міськраді нагадали, що через введення воєнного стану ремонт на цій ділянці дороги був «заморожений», так як фінансувати цей вид робіт на той період часу було заборонено урядом. Весною 2023 року це стало можливим завдяки змінам, які були внесені у відповідну Постанову Кабміну. Через різке зростання цін на будівельні матеріали, в 2023 році управлінню капітального будівництва довелося відкориговувати кошторис і провести новий тендер, як і в ситуації з ремонтом проїжджої частини за ПК «Дружба». Тільки після цього продовження ремонтних робіт цьогоріч стало можливим. Завершити ремонт цієї ділянки дороги планується до початку жовтня поточного року.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному відновили ремонт дороги біля 2-ї школи: проїжджу частину викладуть плиткою

  1. Калюжу з останнього фото не прибирайте, це символ міста до якого ми звикли.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.