Частина військових отримала нові підстави для звільнення: що це означає і кого торкнеться

Без рубрики

Військовослужбовці Збройних Сил України можуть звільнитися з військової служби у випадку самостійного виховання дитини до 18 років, а з п’ятниці, 21 липня, вступила в дію норма статті 26 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, згідно із якою призовники та контрактники мають додаткову підставу для звільнення зі служби. Про це інформує ресурс безоплатної правової допомоги.

Згідно із законодавством, військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період звільняються з військової служби або вони можуть розірвати контракт. Причиною цього може стати, якщо їхні близькі родичі загинули або пропали безвісти під час оборони Донецької і Луганської областей або під час дії воєнного стану. До родичів зараховуються чоловік, дружина, батько, мати, донька, син, дід, баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.