В Южному збільшився рівень народжуваності, порівнюючи з 2022 роком (дані за 6 місяців)

Информ-панорама

За пів року в Южненській громаді народилося 110 дітей (з них хлопчиків – 56, дівчат – 54). Порівнюючи з показником минулого року, це на 25 відсотків більше. Про це у відеозверненні на каналі Южненського телебачення 24 липня розповів міський голова Володимир Новацький.

Южненський відділ ДРАЦС (державної реєстрації актів цивільного стану) в червні цього року повідомляв, як називали малят у місті Южне протягом першого півріччя 2023-го, назвавши найпопулярніші та рідкісні імена, які обирали містяни для своїх дітей. Серед найпоширеніших чоловічих імен: Артем, Дмитро, Максим, Олександр, Марк, Роман; жіночих: Софія, Мілана, Єва, Поліна.

Були й рідковживані та оригінальні варіанти імен, які обирали в Южному для малят. Серед жіночих: Лада, Касія, Ельміра, Єсенія, Зоряна. Серед чоловічих: Єремій, Еміліан, Емір, Демʼян.

Нагадаємо, в нашій ОТГ продовжує діяти міська Програма соцзахисту окремних категорій населення, яка зокрема передбачає фінансову підтримку новонароджених дітей. Сім’ям при народженні дитини, в тому числі на дитину, яка була усиновлена, на вирішення соціально-побутових потреб малюка з місцевого бюджету передбачена одноразова матеріальна допомога. На першу дитину виплата складає 10 тисяч гривень, на другу – 15 тисяч гривень, на третю і наступну – 20 тисяч. В минулому році такий вид допомоги отримали 134 особи (135 дітей, з яких одна двійня) на загальну суму 1 млн 875 тисяч гривень.

Фото: ілюстративне.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.