В Ліцеї №3 «Авторська школа М.П.Гузика» зранку 31 травня на стадіоні відбулась шкільна лінійка

В Южному в Ліцеї №3 цьогоріч 64 випускники: в школі пролунав останній дзвоник (фото, відео)

Городская хроника

В Ліцеї №3 «Авторська школа М.П. Гузика» зранку 31 травня на стадіоні відбулась шкільна лінійка з нагоди закінчення навчального року. Захід розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про загиблих за Україну військовослужбовців. Цього року більшість учнів та батьків Ліцею №3, як і Ліцею №1, відмовилася купувати квіти, натомість зібрала кошти для потреб українського війська. Скриньку з грошима завідувачка кафедрою фізкультури Світлана Вишня передала під час лінійки голові Штабу волонтерів Южненської ОТГ Іллі Юрченку. Загалом вдалося зібрати трохи більше 9 тисяч гривень. Прозвучав державний гімн України.

Директорка Ліцею №3 Надія Гузик у своїй привітальній промові до учнів, педагогічного колективу та батьків озвучила, що цей навчальний рік був дуже складний. Вона процитувала рядки з вірша Ліни Костенко: «І все на світі треба пережити, і кожен фініш – це, по суті, старт».

«Сьогодні в нашому місті лунає останній дзвоник, це дуже важливий день для всієї нашої громади. Для кожного з нас цей день особливий, для школярів – це нова валіза знань, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стали дорослішими на рік. Хочу пригадати слова відомої української поетеси Ліни Костенко: «І все на світі треба пережити, і кожен фініш – це, по суті, старт». Сьогодні у нас, дійсно, останній дзвоник, це фініш цього навчального року, але одночасно це й старт до нових успіхів, це новий крок в життя… Сьогодні особливий день для наших випускників, для когось це новий рівень навчання, здобуття вищої освіти, для когось це початок трудового життя.

Назавжди запам’ятайте, що Україна – це не зруйновані будинки, не пошкоджена інфраструктура, це ви! І тому ваша боротьба за Україну – це боротьба сьогоднішнього дня за ваше завтрашнє. Коли ви будете більш освіченими, відповідальними, креативними, рішучими, завжди вимагайте дотримування своїх прав і поважайте права інших. Цінуйте своїх батьків, викладачів, наставників, вони дають вам найцінніше – це знання і досвід. Поважайте наших Воїнів, вони захищають наше життя і нашу Батьківщину! Плідно працюйте, живіть яскраво і змістовно! Глибока вдячність всім працівникам школи, вчителям, батькам, це був дуже складний навчальний рік, але він сьогодні завершується. Хочу побажати всім нам добра, здоров’я, щастя, успіхів, божого благословення. Всім нам перемоги і миру!» – озвучила Надія Гузик.

Традиційно в цей день випускники виконали шкільний вальс. Цьогоріч в Ліцеї 64 випускники 11-х класів, але не всі мали змогу бути присутніми на святі та попрощатися з рідним навчальним закладом та його вчителями, адже через повномасштабну війну деякі випускники перебувають за кордоном.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.