В Южному супермаркет долучився до благодійного проекту зі збору кришечок

Городская хроника

Біля супермаркету «Копійка» по проспекту Миру, 19 встановили контейнер для збору пластикових кришечок у вигляді логотипу торгової мережі (поєднання літери «К» та серця). Таким чином магазин долучився до проекту «Збери кришечки – врятуй життя дитині», організатором якого є Благодійний фонд «Генофонд майбутнього». Кураторка збору: Анна Колесніченко, представниця фонду в Одеському регіоні.

«Це благодійна акція в допомогу реабілітації та лікування дітям з ДЦП та генетичними захворюваннями. Як ви можете допомогти? Збирайте та приносьте пластикові кришки від пляшок чи тетра-паків та розповідайте про акцію друзям», – говориться в повідомленні супермаркету.

В універсамі нам розповіли, що контейнер встановили близько тижня тому. Він потроху наповнюється кришечками, які приносять містяни. БФ «Генофонд майбутнього» потім віддасть їх на переробку для подальшого використання. Це допомагає вберегти природу від засмічення пластиком. Крім того, вилучені кошти ідуть на лікування діток.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “В Южному супермаркет долучився до благодійного проекту зі збору кришечок

  1. Вы не верите в “светлое завтра” ?
    А как-же вот переплавим все памятники и снесём барельефы и вот тогда заживем ?

  2. Мы верим в гнилые овощи и фрукты и просроченные продукты, тут копейке нет равных.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.