В Україні деякі категорії чоловіків можуть отримати повістку повторно

Без рубрики

В Україні воєнний стан та загальна мобілізація були подовжені до 15 листопада. Частина із військовозобов’язаних можуть повторно отримати повістки. Після повномасштабного вторгнення військовозобов’язані або добровільно прийшли до ТЦК, або отримали повістку. Вони пройшли ВЛК та отримали висновок: придатні чи ні до військової служби. Громадяни, які права на відстрочення не мають, можуть отримати на вулиці повістку повторно.

Уточнювати облікові дані в ТЦК необхідно впродовж семи днів після будь-яких змін. Проте не рідше, ніж раз на п’ять років. Саме ж рішення ВЛК дійсне протягом року. Деякі види відстрочення надаються на певний термін ― для навчання на рік, потім треба надавати нову довідку, бронювання діє на шість місяців або поки існують відповідні підстави для установи.

Повістки можуть вручати повторно:

  • якщо ВЛК проходили більше як рік тому;
  • для перевірки облікових даних;
  • для перевірки даних про заброньованого працівника;
  • для перевірки обставин на відстрочення;
  • для мобілізації.

Водночас повістки будуть видаватися двом категоріям чоловіків:

“Це для людей, які з тих чи інших причин не з’явилися до територіальних центрів комплектування, щоб уточнити дані — можливо змінився сімейний стан, кількість дітей, місце проживання. Також це стосується внутрішньо переміщених осіб”, – зазначила речниця Черкаського ТЦК Аліна Кривошея.

Однак, також варто розуміти, що в армії потрібні спеціалісти різних галузей. Якщо хтось приходив у ТЦК і його тоді не мобілізували, то, за необхідності, можуть повторно викликати для уточнення облікових даних, стану здоров’я або для комплектування підрозділів необхідними спеціалістами.

Джерело: 24tv.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

6 thoughts on “В Україні деякі категорії чоловіків можуть отримати повістку повторно

  1. Мобілізовувати треба тих хто покликав сюди рашу та продовжує чекати путіна вдома.Хай йдуть ближче до братів,а не ховаються за юбки.

    1. Всі хто натякає па рускі є категорією яку визволяє дядько путін.Або змінюйтесь на користь України або гідно зустрічайте вашого брата.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.