В Южному розпочалось громадське обговорення щодо присвоєння лікарні імені Романа Лиманського

Городская хроника

Южненська міськрада ввечері 10 липня на своїй сторінці у Facebook повідомила про початок проведення громадського обговорення пропозиції щодо присвоєння комунальному некомерційному підприємству «Южненська міська лікарня» імені Романа Васильовича Лиманського, враховуючи його значний особистий внесок у будівництво, розбудову та модернізацію цього медичного закладу.

Пропозицію про найменування КНП «Южненська міська лікарня» на честь Романа Васильовича вніс трудовий колектив медзакладу (протокол № 6 від 12.06.2023 р.).

Пропонується викласти повну назву підприємства: Комунальне некомерційне підприємство «Южненська міська лікарня імені Р.В. Лиманського» (скорочено «КНП «ЮМЛ ім. Р.В. Лиманського»).

Громадське обговорення буде проходити у формі електронної консультації з 10 липня до 11 вересня поточного року (включно). Відповідальна за проведення обговорення Вероніка Клімова, начальниця відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю, (04842) 3-30-03, 3-30-01.

Висловити пропозиції (зауваження) можна в коментарях за допомогою сервісу електронної платформи за посиланням https://consult.e-dem.ua/consultations/609.

Нагадаємо, життя Романа Васильовича Лиманського обірвалося після тривалої хвороби 19 жовтня 2022 року. Йому було 70 років. Роман Васильович був відомий в місті не тільки своєю діяльністю в сфері медицини, а й брав активну участь в громадському житті міста, декілька разів обирався депутатом Южненської міської ради. З 2006 року і до останнього дня він працював на посаді головного лікаря міської лікарні. Під його керівництвом була добудована та відкрита лікарня Южного, зроблений ремонт поліклінічного відділення та окремих підрозділів стаціонару.

Лиманський Роман Васильович народився 15 липня 1952 р. в с. Дубово. Миколаївського району Одеської області. Виходець із селянської сім’ї, мати Марія – доярка, батько Василь – коваль. З вересня 1969 року Роман Лиманський почав трудову діяльність на посаді електрообмотувача механо-ремонтного цеху Іллічівського судноремонтного заводу. В листопаді 1970 року був прийнятий на посаду монтера в Ширяївській ЕТУ зв’язку, а в листопаді 1973 року був звільнений у зв’язку зі вступом до вищого навчального закладу. В період навчання в Одеському медичному інституті працював старшим електромеханіком АТС інститута з квітня 1978 року по червень 1980 року. В 1980 році з відзнакою закінчив Одеський медичний інститут ім. М.І. Пирогова за
спеціальністю «Лікувальна справа». Серед студентської братії завжди був лідером,
організатором КВК та щорічних будівельних загонів.

З серпня 1980 року по серпень 1981 року проходив інтернатуру з травматології в
Роздільнянській районній лікарні. В серпні 1981 року був призначений на посаду травматолога Великомихайлівської районної лікарні, а в листопаді 1982 року Романа Васильовича Лиманського було призначено на посаду заступника головного лікаря району з мережі. Маючи професію ортопеда-травматолога вищої категорії, провів понад п’ять тисяч оперативних втручань, частина з яких — ендопротезування суглобів. У січні 1987 року був переведений на посаду головного лікаря Фрунзовського району. З березня 1997 року, згідно з розпорядженням Фрунзовської райдержадміністрації, переведений на посаду головного лікаря Великомихайлівського району.

З листопада 2003 року Роман Васильович Лиманський виконував обов’язки начальника управління охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації, а в грудні 2003 року його було призначено вже начальником цього управління, де він склав Присягу державного службовця. На цій посаді Роман Лиманський працював по вересень 2004 року. На підставі розпорядження Великомихайлівської районної державної адміністрації був призначений головним лікарем Великомихайлівського району у вересні 2004 року, де пропрацював по серпень 2005 року.

Мешкав в місті Южному з квітня 2006 року. Одружений, дружина Валентина, лікар,
була надійним другом з інститутських років. Має трьох синів.

Трудову діяльність Роман Васильович Лиманський продовжив з квітня 2006 року
спочатку на посаді виконувача обов’язків головного лікаря міста Южного, а в подальшому,
з липня 2006 року, за конкурсом був призначений на посаду головного лікаря міста. На цій посаді Роман Лиманський пропрацював до 19 жовтня 2022 року.

Фото: “ЮО”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

25 thoughts on “В Южному розпочалось громадське обговорення щодо присвоєння лікарні імені Романа Лиманського

    1. Опз имени горбатко;
      туалет и проспект имени новацкого;
      4 школа имени прокапечко,
      1-я имени Вербы ,
      Олимп имени Назаренко
      ДК имени кутенца и т.д

      Это точно такая же схема

      1. А давайте мы и собачий питомник переименуем. Тот, что в Южном, возле рынка, назовём, например, именем Новацкого. Частный собачий питомник Новацкий. Гав! Гав! Звучит! Я понимаю, что Лиманского уже нет, а Новацкий ещё есть, и мы его переименуем заранее.

    2. Я проти!Два рази мала справу з цим кадром і була неприємно здивована.Що депутат,що лікар був поганий.Хотів протягнути рускій язик туди де не треба в депутатстві як ” ущємльоний” ( хай би їх всіх защемило вже на рашу) та за декілька місяців до смерті хотіли мені видати три речення в зошиті замість встановленої форми УЗД.Дуже неприємні спогади.Фе.не треба.

  1. О как, обсуждать варианты названия города онлайн нельзя из-за ботов( по версии годовенко), а обсуждать название больницы онлайн можно, потому что ботов не будет? А что такого сделал лиманский, просто работал, вот это подвиг.

    1. Так тут дело в том, что они будут учитывать только те мнения, которые будут написаны на этой электронной их платформе, все что люди написали уже тут на этом сайте или в Фейсбуке под материалом это для них ноль. Посмотрите на количество комментариев на указанной ими ссылке, там ничего никто не пишет… потом они скажут, что провели обсуждение на какой-то там платформе онлайн, замечаний (то есть комменатриев) не поступило, а значит люди не против и вуаля, больница будет названа в честь Лиманского. У них это стандартная процедура. Хотя уверен что все комменты людей они тут читают и видят, и настроения людей знают, но им удобней придумывать какие-то платформы, куда человек не знает даже как зайти и где там что писать, удобно в случае чего обзывать ботами и т.д.

    2. Нічого доброго не робив.Як всі по адєскім схемам.Дуже непривітний був.Видно що залежний від верхів.Ще й квартири їм безкоштовно повидавали в будинку медика.

  2. Смысл обговорення объявлять по любому поводу, лучше там лечить не станут.

  3. Не сходите с ума. Пусть больница будет больнице а не имени мистера отката на тендерах и коррупционера. Опять делите народ своими новшествами

    1. Згодна з вами.Нема там кого величати.Звичайний совок залежний від злочинних груп в Україні.

  4. Жах, треба місто переіменувато в “Схематоз” і всі обєкти в ньому ризвищами цих схематозників.

  5. Простите меня за грубость, но на кой хр*н вообще больницу называть чьим-то именем??? Новую улицу в городе или переулок еще куда бы ни шло, но больницу то с какого перепугу? Ну да, главный врач больницы, а что геройского то он сделал??? Больницу построили за бюджетные деньги, оборудование закупили тоже за бюджетные деньги, спонсором был ОПЗ и порт, а Главный врач то тут при чём? Получал зарплату, выполнял функции, которые должен был выполнять в силу своих обязанностей, а где подвиги то? Согласен с Катериной. Скоро начнём магазины, пивные ларьки, тошниловки разные называть именами первооткрывателей.

    1. Нічого особливого,ще й трохи шкоди.Люблять вони своє коло негідників просувати.Нема в місті особливих людей.Звичайне совкове населення без розуму і фантазії.

  6. Раби зникли бути рабами. Самі терпіли його, самі тепер ініціюють назвати на його честь лікарню. Знаю одну прекрасну медичну сестру, яка все життя присвятила медицині, роботу свою любила дуже сильно, але вимушена була звільнитися з лікарні, бо те, на що її підштовхував головний лікар і те яким матом покрив після відмовити це робити, ця жінка не могла витримати. І це один приклад, а скільки таких мабуть ще було!

    1. Навіть за декілька місяців до смерті не виконував свої обов’язки як слід ще й дурака вмикнув.Але я то вмію вимикати.Погано себе зарекомендував.Мабуть ,його паскудні справи ще живі.

  7. Недолуго…
    Те, що за його каденції через різні схеми було за бюджетні (наші) кошти для лікарні та поліклініки зроблено багато, в т.ч. впроваджено інновації систем енергонезалежності та опалення то є правдою. Але це не може бути підставою для іменування лікарні його іменем. Нагадаю, що загалом ця команда більше зробила для себе, а не для мешканців міста. Ця ініціатива нагадує, що вплив віку на здорове мислення всеж таки є 😉

    1. Так,це робота на виду у людей.Хоздвір і організація лікування різні речі.Не варто робить з нічого щось.Не дуріть людей і майбутні покоління.Тут нема геніальних людей,не той ґрунт щоб таке вродило.Звичайне совкове свинство всюди.

  8. Я так понимаю, что раз пошла такая движуха, то стоит с переименованием города немного подождать?… Или Новацкий ещё долго протянет.
    А если честно, то местячковые казнокрады берега уже давно попутали. А чего бы и нет? Быдло кругом. А оно приперлось откуда-то, пофестивалило и смылось с мешком денег. Своих и только своих выбирать надо. А назвать комунальный заклад именем цыгана который его обворовывал это цинизм.

  9. Шановні, а чому у нас немає електронного опитування? В Одесі люди там є , а у нас – боти?

  10. Чи треба звернутися за допомогою в Одесу , що пояснили що ми маємо право на таке опитування.

  11. Больница имени человека, который без нецензурной брани двух слов связать не мог … Давайте и поликлинику в честь Бердеги при жизни, одного поля ягоды!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.