Колектив музею Южного офіційно подав пропозицію щодо нової назви міста

Информ-панорама

Подання від колективу музею щодо перейменування міста Южного шляхом перекладу існуючої назви українською мовою зареєстрували в понеділок, 10 липня, в приймальні міського голови. Про це у Facebook повідомила директорка закладу Тетяна Єрошенко-Афанасьєва, прикріпивши фото документу. Працівники міського музею запропонували назвати місто – Південне. Саме такий варіант вони вважають єдиним беззаперечно логічним, історично вмотивованим та простим для розуміння. Свою думку вони обґрунтували в документі.

Нагадаємо, що можливість надати свої пропозиції з необхідним обґрунтуванням стосовно нової назви міста можуть не лише колективи підприємств, організацій, закладів та установ, а й кожен житель Южного. Прийом пропозицій розпочався 7 липня і триматиме до 7 вересня цього року. Листа в міськраду можна надіслати як в письмовій формі, так і в електронному варіанті.

«В термін до 7 вересня поточного року чекаємо пропозиції від трудових колективів підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян, профспілкових комітетів та жителів міста щодо перейменування Южного. Пропозиції можна направити офіційним листом за адресою: 65481, Одеська область, Одеський район, місто Южне, проспект Григорівського десанту, 18 або на електронну пошту viddil_dilovodstva_ymr@ukr.net», – зазначили в міськраді.

Фото: В.Курбатов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

23 thoughts on “Колектив музею Южного офіційно подав пропозицію щодо нової назви міста

 1. Единственно правильный вариант это провести общегородской референдум, где должно быть два варианта “за” или “против” переименования. Если жители проголосуют “за” начать обсуждение вариантов. Если “против”, отстаивать название города в судах всех инстанций, в том числе международных. Вы же понимаете что объективных причин переименования нет. Не переименовывают города, например Ужгород, Болград и так далее, ведь слово Юг имеет праславянское происхождение, не русское, как нам пытаются втереть местные власти.

  1. Згідно з діючим законодавством, якщо ми не виберемо назву – назву нам вибере Кабмін й Верховна рада затвердити. Перейменування відбудеться хочемо ми цього чи не хочемо.

   1. Так властям дали указание. А их не не интересует мнение жителей города .поэтому у так и живём.

  2. Так властям дали указание. А их не не интересует мнение жителей города .поэтому у так и живём.

  1. Південне тупа назва.Я пропоную ЧАРІВНЕ, ПЕРЛИНА.Ніжно,приємноПідтримайте кому подобається.Документи я не буду готувати.

 2. Ви можете сісти у вагони звиздувати на свою рашу.Це наша Україна, якій через вас чмонь завдано величезні збитки.Воно ще бунтувати зібралось.Йди подивись на свої злочини рашистська морда.

  1. Оля-Дім-Анонім, ти ботяра вже забібікала. З вами, американськими посіпаками, за ваші злочини кара буде жорстокою. І сісти в вагони вам не вдастья, тільки на шасі вантажного літака, як в Афганістані. А з приводу приємних Перлина або Чарівне, то для вас і Дупа – приємна назва, аби не Южний.

   1. Нагадую тобі,чмоня,що боротись з америками треба на її території .Знайди карту світу чи глобус.То ви сліпі лізете в інші країни в ї пошуках.

 3. Південне вже є в Одеській області Білгород-Дністровський район.

 4. Люди українці жителі міста ЮЖНЕ будьте пильними В Южному живуть родичі тих росіян які нас українців сьогодні вбивають і ненавидять заривають в землю зірвали Каховку спопелили Маріуполь Харків Запоріжжя Дніпро і багато міст і сіл Це РАШИСТИ Путінці Тому не допустимо російську назву нашому українському місту Назва міста повинна бути УКРАЇНСЬКА !!!!!!! КРАПКА ,,,,Російські нацисти вбивці повинні або покинути добровільно нашу УКРАЇНУ Або ми їх просто знищимо як стратегічного ворога

  1. Вы *бнутые?,Если остались родственники в раше,так при чем здесь , южненцы ,у все х у нас есть родственники и в раше тоже….так что теперь отказаться от них ? Это никого отношения не имеет к названию города!!! Я с вас хренею дебилы

 5. Так властям дали указание. А их не не интересует мнение жителей города .поэтому у так и живём.

 6. Вы *бнутые?,Если остались родственники в раше,так при чем здесь , южненцы ,у все х у нас есть родственники и в раше тоже….так что теперь отказаться от них ? Это никого отношения не имеет к названию города!!! Я с вас хренею дебилы

 7. Я в загали то проти перейменування, мені дуже подобается назва міста Южне. Але якщо варіантів немає и потрібно обов язково перейменувати, то на мою думку : Южне або Південне – значить забогато сонця. Пропоную назву : СОНЯЧНЕ

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.