В Южному почали видавати продуктові бокси працівникам підприємств, але за умови

Городская хроника

Координаційний штаб Южненської ОТГ продовжує надавати гуманітарну допомогу. Станом на 14 липня штаб передав продуктові бокси 299 працівникам промислових підприємств, які не отримують зарплату або отримують не більше 6500 гривень. В штабі повідомили, що інформація про працівників, які потребують допомогу, надходить від профспілкових комітетів підприємств.

«Ми вже казали, що підтримуємо працівників закладів освіти. Звісно, ми не залишаємо без підтримки і робітників інших закладів. Тож для того, щоб Координаційний штаб дізнався про те, що вам потрібна гуманітарна допомога, звертайтеся до профспілки підприємства, на якому ви працюєте. Профспілка включить вас у спеціальні списки осіб, які не отримують заробітну плату через простій (або отримують мінімальну). Після того, як нам передадуть відповідний список, ми з вами зв’яжемося для надання допомоги», – повідомили в штабі.

Нагадаємо, що в Южному на отримання гуманітраної допомоги мають право такі категорії людей: внутрішньо переміщені особи; люди з інвалідністю (1, 2, 3 групи); багатодітні сім’ї; люди похилого віку 75+; особи, які опинилися в складних життєвих обставинах (за списками організацій та підприємств).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному почали видавати продуктові бокси працівникам підприємств, але за умови

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.