В Южному художник завершує розпис другої стіни багатоповерхівки (фото)

Городская хроника

В понеділок, 3 липня, художник Андрій Косарєв розпочав розпис другої стіни житлового будинку по проспекту Миру, 26. Ескіз малюнку та його кольори затвердили спеціалісти управління архітектури та містобудування Южненської міськради. Перед початком робіт на розсуд жителів цього будинку управління надало близько шести ескізів, аби люди обрали з них два. На першій торцевій стіні, розпис якої завершили в травні цього року зображена сім’я, мати з батьком читають своїй дитині книжку, позаду них виростає квітка, малюнок супроводжується висловом: «Читаючи добрі книги, ми поливаємо квіти, які зростають у нас». На другій стіні – два серця в долонях і вислів: «Живи з любов’ю в серці».

Кольори першого та другого малюнків мали бути однаковими в межах єдиної концепції, тому художник використовував ті ж самі фарби. Як розповів Андрій Косарєв в інтерв’ю Yuzhny.info, цей розпис зробити було легше, адже малюнок за розміром менший. Більше часу зайняв перший етап робіт, нанесення контуру грифелем, через те, що доводилося частіше спускатися на будівельній люльці вниз, аби відійти на відстань від будинку і подивитися, як виглядає малюнок з боку. Раніше Андрій розповідав нам, що художній розпис багатоповерхівки для нього новий досвід, він вперше сів піднявся на таку висоту, аби зобразити малюнок. До цього в основному займався розписом під’їздів, будівель трансформаторних підстанцій та навчальних закладів.

«Коли я знаходжуся в будівельній люльці на висоті, то важко зблизу оцінити, як це виглядає здалеку, тому за день декілька разів туди-сюди «катався». Вже після нанесення контуру, приступив до розпису, спочатку підготував собі блакитну та голубу фарбу, на другий день – бузкову, доводилося змішувати декілька фарб, аби отримати в кінцевому результаті потрібний колір. Я малюю чітко згідно з тим ескізом, який отримав. Я не автор цього малюнку, а лише виконавець робіт, тому на кожному етапі повинен був узгоджувати зовнішній вигляд цієї стіни з управлінням архітектури. Завершити розпис планую сьогодні до кінця дня (5 липня)», – розповів Андрій Косарєв, художник.

Окрім художнього розпису стін в цьому житловому будинку на завершальній стадії утеплення третього під’їзду, роботи також проходить і на другому, утеплення першого і четвертого під’їздів завершили в травні цього року. Про це нам повідомила голова правління ОСББ «Мирний-26» Наталя Артюшкіна. Вона зазначила, що для проведення фасадних робіт задіяні не тільки кошти в межах державної Програми з енергоефективності «Енергодім» і ОСББ, а й місцевого бюджету (10 відсотків – 1 млн гривень). Закінчити роботи планується до кінця літа поточного року.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному художник завершує розпис другої стіни багатоповерхівки (фото)

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.